#121 2016-08-25 23:15:07

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak cicho westchnął i delikatnie ścisnął jej dłoń.
- Nie szkodzi. Nie lubię go wspominać, ale nie dlatego, że tęsknię. Był tchórzem i egoistą, lepiej, że go nie ma - mruknął.
Zuzia westchnęła i pokiwała głową.
- Racja, ale spokojnie. Nie denerwuj się, bo zaraz ty coś zrobisz źle - odparła i delikatnie położyła mu dłoń na kolanie.
- Wyluzuj się. Nic się nie stało - posłała mu lekki uśmiech.

Offline

 

#122 2016-08-25 23:22:19

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna westchnęła po czym uniosła na niego wzrok.
-Wiesz... Ja nie znam moich biologicznych rodziców. Jestem adoptowana. A moi adopcyjni rodzice nigdy nie mają dla mnie czasu i sporo ode mnie wymagają. -mruknęła lekko zagryzając dolną wargę.
Chłopak zerknął na jej dłoń, a potem jeszcze bardziej się spiął.
-Wiesz... Nie pomagasz. -odparł rozbawiony zerkając na drogę. Nie wierzył, że jej dłoń parzyła jego skórę, która znajdowała się pod materiałem spodni.

Offline

 

#123 2016-08-25 23:33:53

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak zerknął na Gabrielę zaskoczony, a potem cicho westchnął i mocniej ją objął.
- Też nie masz najłatwiej, co? - mruknął, uśmiechając się słabo.
- Na pewno nie mają w tym wszystkim złych zamiarów. Tak mi się wydaje - dodał.
Dziewczyna zerknęła na swoją rękę, a potem powoli ją zabrała.
- Wybacz - odparła lekko zakłopotana.

Offline

 

#124 2016-08-25 23:37:16

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna westchnęła po czym pokręciła głową.
-Oni oczekują, że będę im wdzięczna za to, że mnie zaadoptowali. Oczekują też, że będę studiowała medycynę jak ojciec. -mruknęła cicho.
Chłopak pokręcił głową ale już nic nie powiedział. W końcu wjechał w odpowiednią ulicę i zatrzymał się pod domem dziewczyny.
-Jesteśmy.-mruknął łagodnie.

Offline

 

#125 2016-08-25 23:40:59

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Pogłaskał ją powoli po plecach i westchnął.
- A chcesz studiować medycynę? - zapytał.
- Bo to powinno być dla ciebie najważniejsze Gabi. Czego ty chcesz, a nie czego chcą oni - odparł po chwili.
Zuzia pokiwała głową i spojrzała na Mikołaja.
- Dzięki za podwózkę. I... Ogólnie za dzisiaj. Było miło - przyznała, a potem pochyliła się i pocałowała chłopaka w policzek.

Offline

 

#126 2016-08-25 23:47:31

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Pokręciła głową i westchnęła.
-Ale ja sama nie wiem czego chcę w życiu. A rodzice... Rodzice wydali sporo pieniędzy na dodatkowe lekcje, i różne korepetycje abym dobrze napisała maturę i dostała się na te studia. -powiedziała przeczesując włosy.
-Nie chcę aby byli mną rozczarowani. -dodała.
Chłopak uśmiechnął się po czym ujął jej dłoń i czule ją ucałował.
-Cieszę się, że dobrze spędziłaś wieczór. -odparł łagodnie.
-W takim razie dobranoc i słodkich snów. -dodał zaraz.

Offline

 

#127 2016-08-25 23:50:48

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak powoli pokiwał głową i uśmiechnął się słabo.
- Wiesz, jeżeli cię kochają, to nie rozczarujesz ich niczym co sprawi, że będziesz szczęśliwa. Poza tym masz jeszcze rok do matury. Masz czas to wszystko przemyśleń - stwierdził łagodnie.
Zuzia pokiwała głową i ścisnęła jego dłoń.
- Dobranoc, dziękuję jeszcze raz. Do zobaczenia - odparła, a potem wysiadła z samochodu i weszła do domu. Od razu poszła wziąć prysznic.

Offline

 

#128 2016-08-25 23:54:25

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Pokiwała powoli głową, a potem uśmiechnęła się słabo.
-Może masz rację. -powiedziała, a gdy zawiał wiatr lekko zadrżała.
-Może już wracajmy? Robi się coraz zimniej, a poza tym... Naprawdę już późno. -mruknęła i podniosła się z trawy.
Chłopak odprowadził ją wzrokiem do samych drzwi i chwilę tak jeszcze siedział w samochodzie. Zuza była cudowną dziewczyną, szkoda tylko że miała chłopaka. Westchnął po czym ruszył do siebie. Dopiero się zorientował, że dziewczyna nie oddała mu kurtki, ale machnął na to ręką.

Offline

 

#129 2016-08-25 23:58:13

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak pokiwał głową, po czym wziął ją na ręce i zaniósł do samochodu. Potem zajął miejsce za kierownicą i ruszył pod dom dziewczyny.
- Mam nadzieję, że się ze mną nie zanudziłaś - zaśmiał się po chwili, kiedy wjeżdżali do miasta.
Zuzia dopiero w łazience zorientowała się, że ma kurtkę chłopaka, ale postanowiła mu ją oddać kiedy indziej. Szybko wzięła prysznic i się przebrała, a potem opadła na łóżko. Wzięła jeszcze laptopa i sprawdziła kilka rzeczy.

Offline

 

#130 2016-08-26 00:00:50

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna uśmiechnęła się po czym pokręciła głową.
-Nie, pewnie że nie. A nawet bardzo cię polubiłam wiesz? -powiedziała łagodnie, a potem zerknęła za okno i ziewnęła. Była wykończona.
Chłopak wrócił do domu i od razu poszedł pod prysznic. Kiedy go wziął ubrał czyste bokserki i opadł na swoje łóżko.  Chwilę jeszcze myślał o dzisiejszym dniu, ale zaraz zasnął.

Offline

 

#131 2016-08-26 00:04:08

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak uśmiechnął się na jej słowa.
- Cieszę się. Ja ciebie też, Gabrielo - odparł wesoło. W końcu dotarli pod jej dom, więc chłopak delikatnie ją trącił.
- Jesteśmy na miejscu - powiedział łagodnie.
Zuzia w końcu odłożyła laptopa, a potem ułożyła się wygodnie i zamknęła oczy. Miała nadzieję, że Daniel ma klucze, bo mamy znów nie było, a ona naprawdę nie chciała wstawać żeby mu otwierać.

Offline

 

#132 2016-08-26 20:40:14

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna spojrzała na niego po czym pokiwała głową i odpięla pas.
-Dzięki. Za wszystko. -powiedziała łagodnie po czym ucałowała go czule w policzek.
-To dobranoc. -mruknęła i wysiadła z samochodu, a potem weszła do domu.
Chłopak obudził się około siódmej. Leżał tak przez chwilę, aż w końcu podniósł się i poszedł pod prysznic. Tam umył się po czym wyszedł i zaczął przeglądać komputer na łóżku.

Offline

 

#133 2016-09-04 00:30:30

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak wstał jeszcze chwilę na podjeździe, ale potem odpalił znów silnik i pojechał do domu. Kiedy już tam dotarł, wszedł do środka. Zuzia już chyba wstała, więc poszedł wziąć szybki prysznic i zajrzał do jej pokoju. Zauważył, że zrzuciła z siebie kołdrę, więc opatulił ją znowu i poszedł do siebie. Opadł na poduszki, zamknął oczy i bardzo szybko odpłynął.

Offline

 

#134 2016-09-04 23:37:00

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela;Mikołaj
Dziewczyna weszła do domu, a później od razu skierowała się ma górę. Tam wzięła krótki prysznic po czym wróciła do pokoju i opadła na łóżko. Cieszyła się, że jutro jest jeszcze niedziela i nie trzeba iść do szkoły. Wtuliła się w poduszkę i niedługo potem zasnęła
Chłopak ziewnął po czym zamknął laptopa i odłożył go na półkę. Ułożył się wygodnie na poduszkach i przymknął powieki. Parę chwil później usnął.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teampoland.pun.pl www.2lo3c.pun.pl www.zubr.pun.pl www.wb2.pun.pl www.narutorpggame.pun.pl