#121 2019-12-31 00:09:17

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Orihime;Naruto

Westchnęła cicho na jego pierwsze słowa ale nic nie powiedziała. Nie dziwne było to, że go bolało. W końcu był zaraz po operacji i powinien jeszcze leżeć w szpitalu. Potem zamrugała parę razy zaskoczona i uśmiechnęła się lekko.
-Chciałbyś spędzić święta ze mną? Nie wolałbyś... Być z kimś innym? - zapytała lekko przygryzając dolną wargę.
Chłopak przywitał się uprzejmie z mamą Hinaty i wręczył jej kwiaty, a potem wszedł powoli do środka. Praktycznie od wejścia mogło się wyczuć rodzinną atmosferę czego Naruto bardzo im zazdrościł.
-Dobry wieczór - przywitał się widząc ojca Hinaty oraz jej młodszą siostrę Hanabi.
-Przepięknie pachnie - mruknął.

Offline

 

#122 2020-01-05 23:14:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Hinata/Akihiro

Ojciec Hinaty przywitał się z blondynem uściskiem dłoni, po czym uśmiechnął się.
- Moja żona na pewno bardzo ucieszy się z komplementów, bo jak zawsze bardzo się postarała - odparł wesoło. Po chwili ze schodów zeszła Hinata, ubrana w ciemnogranatową sukienkę z delikatnym złotem, przez co przypominała trochę nocne niebo. Włosy miała rozpuszczone, a twarz bardzo delikatnie umalowaną. Na widok blondyna lekko się zarumieniła, ale i uśmiechnęła.
- Naruto! W-witaj! - przywitała się. W tym samym momencie z kuchni wyszła mama Hinaty z kolejnym daniem.
- Skorą są już wszyscy, to zaczynajmy - rzuciła wesoło.
Akihiro przewrócił oczami i poczochrał jej włosy.
- Błagam cię, Hime. Niby z kim? - odparł z lekkim rozbawieniem.
- Nawet gdyby twoja mama tu była to pewnie bym się wprosił albo siedział sam w swoim mieszkaniu - dodał wzruszając ramionami.

Offline

 

#123 2020-01-05 23:21:19

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Orihime;Naruto

Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie, a potem lekko pokiwała głową.
-No dobrze to... Pójdę się nieco ogarnąć. Daj mi chwilę - powiedziała i poszła na górę, gdzie zmyła z siebie resztki mąki, a potem weszła do swojego pokoju zastanawiając się w co mogłaby się ubrać. W końcu postawiła na czerwoną sukienkę wiązaną na szyję, sięgającą do połowy uda a włosy zaplotła w delikatny warkocz.
-Usiądź, a ja podam kolację - odparła kiedy wróciła do kuchni, po czym wyłożyła na stół wcześniej przygotowane dania.
Naruto uniósł wzrok na Hinatę i przez chwilę nie mógł złapać oddechu. Wyglądała przepięknie.
-Cześć. Ładnie wyglądasz - skomplementował, a kiedy pani Hyuga oznajmiła, że pora zaczynać, zajął miejsce przy stole.
-Wygląda bardzo apetycznie - powiedział czując jak ślinka ku cieknie na wszystkie te dania.

Offline

 

#124 2020-01-05 23:34:40

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Hinata/Akihiro

Mama Hinaty uśmiechnęła się szeroko do chłopaka.
- Mam nadzieję, że będzie ci smakować. - odparła wesoło. Po chwili wszyscy zabrali się za kolację. Na początku było może minimalnie niezręcznie, ale wszyscy bardzo szybko się rozluźnili i zaczęli rozmawiać. Po jakimś czasie Hiashi wyjął z barku swój stary alkohol na specjalne okazje i nalał po trochu wszystkim oprócz Hanabi, która trochę się naburmuszyła, ale szybko jej przeszło, gdy w końcu można było otwierać prezenty.
Hiro pokiwał głową, chociaż osobiście wolałby jakoś jej pomóc. Wiedział jednak, że dziewczyna nie odpuści, więc usiadł grzecznie i czekał aż ona wszystko przygotuje. Gdy postawiła przed nim zrobione dania zagwizdał cicho.
- No, no... Zdolna jesteś - przyznał.

Offline

 

#125 2020-01-05 23:42:37

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Orihime;Naruto

Hime zaśmiała się cicho, a potem przewróciła oczami.
-Nie chwal dopóki nie spróbujesz. Pierwszy raz robiłam te potrawy - powiedziała rozbawiona a kiedy już wszystko przygotowała, sama zajęła miejsce przy stole.
-Smacznego - odparła i oboje zajęli się posiłkiem.
Chłopak przyglądał się temu wszystkiemu z niemałym zachwytem. Musiał przyznać, że był nieco zazdrosny o to co ma jego przyjaciółka. Nie czuł tak przyjemnej, rodzinnej atmosfery od bardzo, bardzo dawna. Podziękował Hiashiemu za alkohol i upił łyka, po czym skrzywił się nieco.
-Ugh mocne - mruknął. Potem zerknął na prezenty i przypomniał sobie o tym dla Hinaty, który zalegał w jego kieszeni. Wyjął nieduże pudełeczko owinięte kokardką i podał je dziewczynie.
-T-To dla ciebie. Nie wiem czy ci się spodoba ale... Jak to zobaczyłem od razu pomyślałem o tobie - mruknął drapiąc się po karku. W środku był piękny biały, błyszczący się naszyjnik z medalionem w kształcie gołębicy, która trzymała różę.

Offline

 

#126 2020-01-05 23:56:26

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Hinata/Akihiro

Dziewczyna przyglądała się z radością jak siostra odpakowuje swój prezent, gdy nagle usłyszała głos Naruto. Spojrzała na niego zaskoczona, a potem na pudełko i wzięła je niepewnie.
- Naruto... Dziękuję. Nie trzeba było - odparła i przygryzła lekko dolną wargę.
- Też coś dla ciebie mam, ale jest w moim pokoju, więc jeśli pozwolisz, to dam ci to za chwilę - dodała, przypominając sobie, że przecież nie wzięła pakunku.
- Idźcie już na górę, Hinata - w tym momencie odezwała się jej mama. Dziewczyna spojrzała na nią zaskoczona.  - Zajmiemy się sprzątaniem, Hanabi i tak zaraz powinna iść spać, a ja i tata też spędzimy chwilę we dwoje - dodała. Dziewczyna mimowolnie się zarumieniła, ale pokiwała głową i wraz z blondynem ruszyła na górę, ściskając w dłoni prezent od chłopaka. Była bardzo ciekawa co jest w środku, ale najpierw chciała dać mu swój.
Chłopak tylko przewrócił oczami i również życzył jej smacznego, a następnie zabrał się za jedzenie. Tak jak przypuszczał, smakowało naprawdę cudownie.
- No mówiłem, że zdolna - rzucił wesoło i puścił jej oczko. Naprawdę cieszył się, że może tutaj być z przyjaciółką. Mimo iż zazwyczaj niespecjalnie się tym przejmował, to samotności czasem uderzała i jego.

Offline

 

#127 2020-01-06 00:04:37

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Naruto vol. 2

Orihime;Naruto

Uśmiechnęła się delikatnie i spuściła głowę czując jak jej policzki stają się delikatnie zaróżowione. Po skończonej kolacji, Hime zabrała się za sprzątanie ze stołu.
-Może masz ochotę na coś mocniejszego do picia? Jak tak to mógłbyś coś wyciągnąć z barku? Jest przy komodzie po lewej stronie. Powinny tam być też kieliszki - powiedziała zmywając naczynia.
Chłopak podziękował za kolację, a potem wstał od stołu i poszedł za Hinatą do jej pokoju.
-Dziękuję, że mnie zaprosiłaś. Twoi rodzice są cudowni - odezwał się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.astra-club.pun.pl www.number5.pun.pl www.kyubinaruto.pun.pl www.lenartsys.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl