#1 2016-06-14 19:34:13

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Rano w Wielkiej Sali panował taki sam, jeżeli nie większy gwar niż zwykle. Rok szkolny rozpoczął się wczoraj, dziś mieli mieć pierwsze zajęcia. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, a pierwszoroczniaki wyglądały jednocześnie na bardzo zdenerwowane. Dylan wszedł do sali i rozejrzał się szybko dookoła. Wczoraj do ich domu dołączyło sporo nowych osób, które teraz nieco niepewnie zajmowały swoje miejsca. Uśmiechnął się na ten widok. Jeszcze pamiętał jak sam zaczynał szkołę. Chciał gdzieś znaleźć też swoją siostrę, ale chyba jeszcze jej nie było. Usiadł więc obok znajomych z Gryffindoru i zabrał się za śniadanie.
Grace wstała jak zawsze w ostatniej chwili. Nigdy nie była rannym ptaszkiem. Poszła do łazienki, gdzie wzięła prysznic, a potem ubrała się w szkolny mundurek. Uczesała szybko włosy, a potem zebrała swoje rzeczy i wyszła z dormitorium. Od razu ruszyła w stronę Wielkiej sali. Po drodze wpadł na nią jakiś pierwszoroczniak.
- Uważaj jak leziesz - warknęła, a kiedy chłopiec uciekł, przewróciła oczami i weszła do Wielkiej Sali. Zajęła miejsce obok Chole, jej przyjaciółki, przywitała kilku Ślizgonów, po czym wzięła sobie śniadanie, jednocześnie oglądając Proroka Codziennego.

Offline

 

#2 2016-06-14 20:10:52

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
Dziewczyna obudziła się dość wcześnie rano. Poszła do lazienki, gdzie wzięła prysznic, ubrała się w mundurek Krukonów, ułożyła włosy i zrobiła makijaż, a później skierowała się do Wielkiej Sali na śniadanie. Cieszyła się, że wreszcie mogła wrócić do Hogwartu. U niej w domu nigdy nie jest wesoło i zawsze mówią jej co ma robić, zwłaszcza ojciec, który jest Ministrem Magii. Chce aby jej córka była idealna. Tak samo jak chciał, aby wylądowała w Slytherinie, a jest w Ravenclawie. Zajęła miejsce obok swojego kumpla Erica i zajęła się śniadaniem.
Chłopak od razu po obudzeniu ubrał się, przeczesał włosy po czym skierował się do Wielkiej Sali. Kiedy tam dotarł rozejrzał się i uśmiechnął. Uwielbiał to miejsce. Usiadł obok Dylana po czym poklepał go po ramieniu.
-Cześć stary. Co tam?-zapytał rozbawiony wkładając na talerz tuzin naleśników.

Offline

 

#3 2016-06-14 22:55:32

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak uniósł wzrok i spojrzał na swojego kumpla, uśmiechając się wesoło.
- No cześć. Nic ciekawego, od wczoraj niewiele się zmieniło - odparł, po czym wypił trochę soku dyniowego.
- A u ciebie? - dodał.
Grace skończyła śniadanie, otrzepując dłonie, a potem zagłębiła się w czytaniu gazety.
- Gracie, co u twojego brata? - zapytała nagle jedna ze Ślizgonek. Uniosła brew i spojrzała na nią.
- Ma się całkiem dobrze. Jego dziewczyna też - odparła zgryźliwie, a potem wróciła do czytania.

Offline

 

#4 2016-06-14 23:07:20

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
Dziewczyna zerknęła na swojego przyjaciela, który pochłaniał naleśniki jak jakaś maszyna. Zaśmiała się cicho po czym pokręciła głową rozbawiona i upiła łyk soku pomarańczowego. Naprawdę Eric był przezabawny.
Logan zerknął na kumpla po czym wzruszył ramionami.
-Nic specjalnego. Cieszę się, że tu jestem.-odparł wesoło jedząc kilka naleśników na raz. Uwielbiał je.
-Nadal jesteś ze swoją dziewczyną?-zapytał po chwili unosząc brew do gory.

Offline

 

#5 2016-06-15 21:34:21

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak zaśmiał się, widząc jak kumpel wciąga jedzenie.
- Pewnie. Gdyby nie fakt, że jest w Hufflepuff to bym z nią tu teraz siedział - mruknął rozbawiony. Jego dziewczyna była naprawdę cudowna, wesoła, sympatyczna i miła.
Grace westchnęła, przewracając oczami. Damien, jej kumpel, który dopiero przyszedł, zaczął czytać na głos.
- "Minister magii wybrał się ostatnimi czasy, jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, na bal organizowany w departamencie tajemnic. Wraz z małżonką i córką błyszczeli w świetle reflektorów" - przeczytał, a Grace mało nie zakrztusiła się sokiem.
- Ja pierdole, kto to pisał... Mam już szczerze dosyć tego Ministra - mruknęła - Szczególnie, że matka organizowała ten bal i robiła wszystko żeby mu się przypodobać. Byłam tam i żona tego gościa jest straszna. Tak samo zresztą jak ich córeczka - zaśmiała się.

Offline

 

#6 2016-06-15 22:00:56

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
Dziewczyna usłyszała śmiech i żarty Ślizgonów z jej i jej rodziców, a kiedy Eric się podniósł lekko chwyciła go za ramię.
-Daj spokój Eric. Nie warto.-powiedziała po czym zerknęła na czarnowłosą Ślizgonkę.
-Widać, że nie jest wychowana i próbuje zwrócić na siebie uwagę.-dodała. Chłopak tylko parsknął i usiadł, a ona dopiła swój sok.
-A właśnie. Jak tak było na balu? Podobno było na nim sporo ludzi.-odparł po chwili chłopak przyglądając się swojej przyjaciółce na co ta przewróciła oczami.
-Wiesz... Nie lubię takich imprez. Są strasznie nudne, zwłaszcza jeśli nie ma przy mnie moich znajomych.-dodała.
Logan pokiwał głową i uśmiechnął się.
-Jasne. Wiadomo, że wolisz jej towarzystwo od mojego.-odparł rozbawiony po czym upił łyka soku.
-Masz jakieś plany na ten rok?-zapytał po chwili przeciągając się.

Offline

 

#7 2016-06-16 21:52:57

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak zaśmiał się i pokręcił głową.
- Nie bierz tego do siebie stary - odparł rozbawiony. Na jego pytanie wzruszył ramionami.
- Czy ja wiem. Po prostu skończyć go z jak najlepszym wynikiem. Trzeba dobrze wykorzystać ostatni rok tutaj - dodał, a słysząc śmiechy ze stołu Ślizgonów obejrzał się. Zerknął na siostrę i cicho westchnął.
Grace i jej znajomi posiedzieli jeszcze jakiś czas przy stole, a potem postanowili w końcu iść na lekcję. Zaczynali ukochanym przedmiotem Grace, obroną przed czarną magią.

Offline

 

#8 2016-06-16 21:58:48

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
W końcu i Clary się zebrała wraz z jej przyjacielem.
-To co? Teraz Obrona Przed Czarną Magią, a potem Transmutacja.-odparł po chwili chłopak uśmiechając się w kierunku dziewczyny na co ta odpowiedziała tylko skinieniem głowy i od razu skierowali się w kierunku klasy, gdzie zostały przeprowadzane zajęcia.
Chłopak pokiwał głową, a potem zerknął na stół Slytherinu.
-Co jest? Znów twoja siostra rozrabia?-zapytał rozbawiony wstając od stołu. W końcu zaraz zaczynały się lekcje.

Offline

 

#9 2016-06-16 23:19:42

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak westchnął i pokręcił głową.
- Czasem tego nie rozumiem. Grace nie jest potulną owieczką, jest Ślizgonką. Ale poza Hogwartem nie jest taka... Taka... Jak tutaj. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi - stwierdził, także podnosząc się z miejsca.
- Naprawdę jej nie pojmuję - dodał.
Grace udała się na zajęcia. Weszli do klasy i usiadła z przyjaciółką w ławce, czekając aż zabiją dzwony rozpoczynające zajęcia.

Offline

 

#10 2016-06-16 23:23:50

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
Dziewczyna zajęła miejsce obok Erica i czekała na przyjście profesora, który uczył ich Obrony Przed Czarną Magią.
Chłopak powoli pokiwał głową po czym przeczesał włosy.
-Spoko. Chyba rozumiem.-odparł kierując się na ich pierwsze zajęcia.
-Ale raczej tego nie zmienisz. Zresztą chyba już próbowałeś.-mruknął po czym oboje weszli do sali.

Offline

 

#11 2016-06-16 23:59:36

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak pokiwał głową.
- Ta... Jasne, że próbowałem. Teraz mam tylko nadzieję, że nie wpakuje się w kłopoty - odparł wzruszając ramionami. Kiedy dotarli do sali zajęli miejsca. W końcu dzwony zabiły i przyszedł nauczyciel, który od razu rozpoczął zajęcia.

Offline

 

#12 2016-06-17 00:05:44

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
W końcu nauczyciel się zjawił i poprowadził zajęcia.
-Jako, że jesteście już na ostatnim roku to rada pedagogiczna Hofwaru postanowiła zrobić wam krótki, praktyczny test. Będziecie musieli znaleźć osiem magicznych przedmiotów w Zakazanym Lesie, w parach. Oczywiście wszyscy nauczyciele wyznaczyli granice po których powinniście się poruszać w lesie. Pary będą wyznaczane losowo, aby nauczyć was współpracy, jednak myślę, że dyrektor poinformuje was jeszcze o szczegółach tego wydarzenia.-odparł po chwili pan Miller poprawiając swoje okulary.

Offline

 

#13 2016-06-17 00:25:43

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak wysłuchał nauczyciela w uwagą. W sumie to nawet podobał mu się ten pomysł. Miał tylko nadzieję, że trafi mu się jakaś fajna para. Najlepiej nie Ślizgonka ani Ślizgon, chyba, ze jego siostra. Jej znajomych zdecydowanie nie trawił.
Grace za to była mniej entuzjastyczna.
- Ta, trafi mi się jakiś Gryfonek czy Krukonek od siedmiu boleści i będę musiała się z nim męczyć - burknęła opierając głowę na dłoni ze znudzeniem.

Offline

 

#14 2016-06-17 00:30:02

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Clarissa;Logan
Clarissa nie była zbytnio zadowolona z tego pomysłu. Sporo ludzi w Hogwarcie za nią nie przepadało bo była córką Ministra, a poza tym... Średnio jej się widziało spacer po Zakazanym Lesie.
Logan był podekscytowany tym wszystkim i naprawdę nie mógł się doczekać. W końcu lekcja się skończyła więc uczniowie opuścili klasę. Właśnie rozległ się komunikat, że uczniowie ostatniego roku są wzywani do Wielkiej Sali. Pewnie chodziło o to wydarzenie i będą wybierać pary.

Offline

 

#15 2016-06-17 00:33:34

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nowy Hogwart

Dylan/Grace

Chłopak wyszedł z klasy i z daleka na korytarzu zauważył Alison, jego dziewczynę. Podszedł do niej i objął ją ramieniem.
- Byłoby niesamowicie gdybyśmy byli w parze, nie? - zaśmiał się wesoło. Dziewczyna przytaknęła.
- Pewnie, że tak - stwierdziła wesoło.
Grace razem ze wszystkimi poszła do Wielkiej sali, trochę narzekając na ten pomysł razem z Damienem. Chloe za to była podekscytowana bo miała nadzieję wylądować w parze z Loganem z Gryffindoru. Gracie nie rozumiała o co chodzi przyjaciółce, w końcu to Gryfon. Ale nie chciała jej deprymować. Jakoś nie miała serca. Weszli do Wielkiej sali, a potem zajęli miejsca.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-mistrz.pun.pl www.managerzuzlowy09.pun.pl www.skerls.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl www.wojownicynocyuni8.pun.pl