#61 2016-08-25 00:08:53

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Gdy Daniel wracał ze szkoły spotkał jeszcze Natalię, która zaprosiła go na urodziny. Przyjął oczywiście zaproszenie i poszedł do samochodu. Zuzia przyszła po chwili i razem pojechali do domu, przedtem zajeżdżając jeszcze do sklepu, gdzie kupili dziewczynie prezenty.
Kiedy byli już u siebie Daniel szybko wziął prysznic i przebrał się, a potem oglądał telewizję. Zuzia zaś zajęła łazienkę, umyła się, potem założyła błękitną, zwiewną sukienkę na krótki rękaw, do tego biały sweterek i białe szpilki. Umalowała się szybko i związała włosy w dwa kucyki. Psiknęła się jeszcze perfumami i była gotowa. Wróciła do pokoju, spakowała prezenty, wzięła swoją torebkę i poszła do salonu. Daniel wziął od niej swój, zapakowany prezent i razem pojechali do Natalii.

Offline

 

#62 2016-08-25 00:14:59

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna przywitała się z dziewczyną życząc jej wszystkiego najlepszego po czym wręczyła jej prezent. Później od razu podeszła do stolika z napojami i wlała sobie do szklanki trochę fanty po czym upiła łyk. Nie imprezowała zbyt dużo i nie bardzo wiedziała jak się ma na tych imprezach zachować. Przysiadła więc na kanapie i przyglądała się tańczącym ludziom, którzy chyba byli już po jakieś kolejce wódki.
Chłopak również się przywitał i rozejrzał uważnie. Stwierdził, że Natalia ma naprawdę ładny dom. Widząc jednego ze swoich kumpli podszedł bliżej i zaczął rozmowę.

Offline

 

#63 2016-08-25 00:20:39

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

W końcu dotarli do domu Natalii, gdzie złożyli jej życzenia i dali prezenty. Potem Daniel poszedł do swoich kumpli z drużyny i przywitał się, a Zuzia skierowała się w stronę stolików. Nalała sobie coli, a potem rozejrzała się po pokoju. Zanim jednak postanowiła gdzieś iść, podeszła do niej Ada, znowu zagadując o Daniela. Zuzię zaczynało to denerwować, bo czuła się jak jakiś ekspert od tego co jej brat robi i myśli dwadzieścia cztery godziny na dobę. W końcu przeprosiła dziewczynę i odeszła, szukając kogoś znajomego.

Offline

 

#64 2016-08-25 00:26:06

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Kiedy już wszyscy goście się zeszli przyszedł czas na pierwszy toast więc każdy dostał po lampce szampana. Gabriela upiła łyka i uśmiechnęła się lekko.  Widząc niedaleko Zuzkę powoli do niej podeszła.
-Hej-przywitała się.
Chłopak w końcu po toaście wziął szklankę z sokiem i podszedł do Daniela.
-Albo mi się wydaje albo Ada przez ostatnie kilkadziesiąt minut ciągle na ciebie spogląda. -mruknął rozbawiony upijając łyka.

Offline

 

#65 2016-08-25 00:33:36

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Daniel spojrzał na kumpla, a potem na koleżankę Zuzi i zmarszczył brwi.
- Widziałem ją dziś na treningu. Ale Ada to straszny dzieciak. Przynajmniej tak się zachowuje - stwierdził rozbawiony.
Zuzia uśmiechnęła się szeroko na widok Gabrieli.
- Cześć. Miło cię tutaj widzieć - stwierdziła wesoło.
- Jak się bawisz? - zapytała.

Offline

 

#66 2016-08-25 00:38:15

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Uśmiechnęła się lekko po czym dopiła szampana i odstawiła kieliszek na stół.
-Dobrze.  Choć nie przepadam za imprezami. -powiedziała rozbawiona.
-A ty? -spytała łagodnie.
Chłopak uniósł brew i zaśmiał się.
-Ona jest chyba w wieku twojej siostry nie? -spytał rozbawiony.
-Dlaczego uważasz że jest dziecinna? -dodał.

Offline

 

#67 2016-08-25 00:43:31

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak wzruszył ramionami.
- Jara się wszystkim jak dwunastolatka i zamiast normalnie podejść i pogadać, to gapi się na mnie jak hotka na swojego idola. Owszem, chodzi z Zuzią do klasy, ale Zuzia to inny typ człowieka. Chociaż moja siostra też czasem zachowuje się jak dziecko, tylko w jej przypadku to bardziej uparty bachor - zaśmiał się.
Brunetka pokiwała głową i uśmiechnęła się.
- Całkiem dobrze, ale właśnie uciekłam natrętnej fance mojego brata - odparła rozbawiona.

Offline

 

#68 2016-08-25 00:49:41

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Zaśmiała się cicho po czym pokręciła głową.
-Wiesz...  W sumie to się nie dziwię,  że ma fanki. Twój brat to szkolna gwiazda siatkówki. -powiedziała rozbawiona i przeczesała włosy.
-A ja nie wiem czemu przyczepił się do mnie Szymon z klasy Daniela. Nie wiem czy kojarzysz. -dodała.
Chłopak zaśmiał się po czym podrapał się po głowie.
-Tak chyba masz rację. To trochę dziwne i przerażające. Nawet nie wiem czy nie zaliczyć jej zachowania do stalkingu. -mruknął rozbawiony.
-Moim zdaniem twoja siostra jest całkiem dojrzała. -dodał wzruszając ramionami.

Offline

 

#69 2016-08-25 01:01:11

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak zaśmiał się i zerknął na Zuzię, która gadała z Gabrielą.
- Czasem mam wrażenie, że stara się być aż za dojrzała, za szybko chce dorastać - mruknął, myśląc o chłopaku swojej siostry.
- A przy tym i tak zachowuje się jak dziecko. Ale może to moje wrażenie, bo jestem jej bratem - dodał.
Zuzia uniosła brew i zaśmiała się.
- Szymon? Gra z Danielem w drużynie i myśli tylko o tym żeby zarywać laski. Mnie też próbował, ale szybko zrezygnował jak się dowiedział, że jestem siostrą Daniela. Ignoruj go - mruknęła rozbawiona.
- A co do mojego brata, to przerażają mnie te jego fanki. One chcą wiedzieć wszystko, nawet co jadł na śniadanie - dodała przewracając oczami.

Offline

 

#70 2016-08-25 01:10:55

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Zaśmiała się cicho po czym pokręciła głową.
-Jego dziewczyna będzie miała przerąbane z tymi fankami. -powiedziała rozbawiona.
-A jeśli chodzi o Szymona to nie wiem czy uda mi się go ignorować szczególnie, że przez połowę gimnazjum miałam straszne kompleksy na temat swojego wyglądu. -dodała.
Chłopak przewrócił oczami i uśmiechnął się.
-Jesteś zbyt opiekuńczy. -mruknął rozbawiony.
-To może pójdziemy z kimś zatańczyć co? -zapytał po chwili wskazując na "parkiet".

Offline

 

#71 2016-08-25 17:51:45

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak uśmiechnął się i zerknął na parkiet.
- Pewnie, czemu nie - odparł, po czym razem z kumplem ruszyli w stronę tłumu.
Zuzia zaśmiała się i pokiwała głową.
- Taa... Już jej współczuję - mruknęła, a potem nieco spoważniała.
- Nie przejmuj się nim. To idiota. A ty znajdziesz kogoś tysiąc razy lepszego niż ten debil - odparła wesoło.

Offline

 

#72 2016-08-25 17:56:38

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna uśmiechnęła się wdzięcznie do Zuzki po czym rozejrzała się.
-Twój brat chyba dobrze się bawi. -powiedziała rozbawiona wskazując na parkiet.
Chłopak uśmiechnął się i poszedł za kumplem.  Później zaczął tańczyć w tłumie.
-Dlaczego tak dużo lasek się na siebie gapi? -zapytał rozbawiony.

Offline

 

#73 2016-08-25 18:12:13

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak rozejrzał się i cicho zaśmiał.
- Skąd mam to wiedzieć? - odparł rozbawiony - Nie mam pojęcia - dodał.
Zuzia zerknęła na parkiet i zaśmiała się.
- Chodź, też się pobawimy - odparła wesoło, po czym złapała Gabrielę za rękę i pociągnęła w stronę Daniela i Mikołaja.
- Możemy się przyłączyć? - zapytała, na co Daniel uśmiechnął się i przytaknął.

Offline

 

#74 2016-08-25 18:19:10

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Zamrugała parę razy i już miała coś powiedzieć ale nie zdążyła bo zaraz znalazły się przy chłopakach. Westchnęła cicho po czym zaczęła tańczyć.
Chłopak zaśmiał się pod nosem, a kiedy podeszły do nich dziewczyny skinął głową. Z każdą kolejną piosenką wszyscy zaczęli się coraz bardziej rozkręcać, aż w końcu Gabriela oznajmiła, że musi się czegoś napić i podeszła do stolika z napojami wlewając sobie sok do szklanki.

Offline

 

#75 2016-08-25 18:23:58

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak także przeprosił towarzyszy, bo zrobiło mu się już okropnie gorąco. Podszedł do stolika i nalał sobie coli, a potem spojrzał na Gabrielę.
- Dobrze się bawisz? - zapytał wesoło.
Zuzia spojrzała na Gabi i Daniela, po czym lekko się uśmiechnęła. W sumie... Nawet by do siebie pasowali... Poza tym wolała żeby Daniel miał normalną dziewczynę, a nie taką jak Ada.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.agh-podyplomowe-zarz.pun.pl