#46 2016-08-23 22:45:48

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie i zajęła miejsce obok Zuzi.
-Już lepiej. Czasami jak zginam kolana to trochę szczypie ale jest okek. -powiedziała łagodnie i odgarnęla kosmyki włosów.
-A u ciebie co tam słychać? -zapytała.
Chłopak zaśmiał się po czym pokręcił głową  rozbawiony.
-Ty to jak zawsze na farcie. -mruknął odbijając piłkę.
-Właśnie... Myślałeś kogo zaprosisz na studniówkę? -zapytał.

Offline

 

#47 2016-08-23 22:58:11

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Uniósł brew i pokręcił powoli głową.
- Nie, bo to jeszcze dużo czasu. Będę się tym martwił później - odparł rozbawiony.
- Poza tym, jeżeli nikogo nie znajdę, to czy naprawdę muszę z kimś iść? - dodał wzruszając ramionami.
Zuzia wzruszyła ramionami.
- Raczej wszystko w porządku. Nic nowego - odparła.
- Próbuję tylko uciec przed natłokiem pytań koleżanek o mojego chłopaka - dodała.

Offline

 

#48 2016-08-23 23:05:13

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Zerknęła na nią, a potem uśmiechnęła się delikatnie.
-Trochę ci zazdroszczę. No wiesz...  Chłopaka.-powiedziała łagodnie.
-Ja sama nigdy w sumie żadnego nie miałam. Zresztą nigdy też nie interesowałam chłopaków. -dodała wzruszając ramionami.
Chłopak pokiwał powoli głową po czym uśmiechnął się.
-A co z polonezem?  I próbami?  Przecież partnerkę musisz mieć. -odparł rozbawiony, a potem podrzucił piłkę i podał do kumpla.

Offline

 

#49 2016-08-23 23:14:05

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak wzruszył ramionami.
- Nie muszę tańczyć. Czy to serio ma aż takie znaczenie? - zaśmiał się.
- A co z tobą? Masz może kogoś na oku, skoro tak się tym przejmujesz? - dodał rozbawiony.
Zuzia uśmiechnęła się i pokręciła głową.
- Nie martw się, na pewno niedługo ktoś się takie dla ciebie zjawi. Poza tym to nie jest znowu takie kolorowe, związki to też problemy, z partnerem, z otoczeniem... - dodała.

Offline

 

#50 2016-08-23 23:20:07

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Gabrysia zamrugała parę razy, a potem lekko wzruszyła ramionami.
-Wiadomo, że każdy związek ma swoje wzloty i upadki. -mruknęła łagodnie.
Chłopak wzruszył ramionami, a potem uśmiechnął się.
-Może tak może nie. -odparł rozbawiony.  Po chwili do sali wszedł trener i zagwizdał robiąc zbiórkę. Oznajmił, że pograją w siatkówkę i składy miały być mieszane. Gabriela zapytała go czy mogłaby usiąść na ławce przez jej jeszcze nie wyleczone rany. Mężczyzna od razu się zgodził więc zajęła miejsce z powrotem na ławce i obserwowała grę.

Offline

 

#51 2016-08-23 23:24:28

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak spojrzał podejrzliwie na kumpla, ale nie zdążył nic powiedzieć, bo zjawił się trener. Gdy oznajmił, że grają w siatkówkę, to oczywiście się ucieszył, w końcu jak miał inaczej zareagować?
Po chwili całe składy były już wybrane i wszyscy ustawili się na boisku. Zuzia lubiła grać w siatkówkę, to chyba było już u nich rodzinne. Ale lubić, a nadawać się to dwie różne rzeczy. Z jej marnym metr pięćdziesiąt sześć nie dosięgała połowy piłek, szczególnie tych serwowanych przez kolegów.

Offline

 

#52 2016-08-23 23:30:34

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Mecz przebiegł naprawdę świetnie. Mikołaj właśnie miał serwować, kiedy usłyszał dzwonek,  więc trener kazał wszystkim iść się przebrać. Tak też zrobili. Gdy Gabrysia wychodziła z szatni przez przypadek otwierając drzwi kogoś nimi uderzyła. Widząc, że to Daniel mocno przygryzła wargi.
-O matko przepraszam! Nie zauważyłam cię. -powiedziała przejęta.
Chłopak przebrał się, a potem wyszedł z szatni.  Jako,  że nie miał nic do picia podszedł do automatu i kupił sobie wodę, a gdy ją odkręcał jakiś debil go potrącił i oblał nią nie chcący siostrę Daniela.
-Wybacz.  Nie chciałem. -mruknął  zakrecając od razu napój.

Offline

 

#53 2016-08-23 23:35:03

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak chciał nakrzyczeć na swojego 'napastnika', ale zauważył, że to Gabriela, więc od razu złagodniał. Rozmasował obolały nos i posłał jej uśmiech.
- Nie szkodzi, przynajmniej jesteśmy w miarę kwita za wczoraj - zaśmiał się.
- Jak się czujesz? - dodał.
Zuzia zamrugała parę razy zaskoczona, chciała się złościć, krzyczeć, ale jednocześnie wolała nie robić awantury w szkole.
- W-w porządku - mruknęła niezadowolona, po czym wyjęła z torby chusteczki i zaczęła się wycierać.

Offline

 

#54 2016-08-23 23:40:13

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Pokręciła głową i westchnęła.
-Ale ja nie chciałam wyrównywać żadnych rachunków ani nic... -powiedziała, a potem uśmiechnęła się leciutko.
-Dobrze. Mówiłam, że to nic takiego. -dodała i oparła się o ścianę.
Chłopak przygryzł wargi i westchnął.
-Na pewno wszystko dobrze?-zapytał przyglądając się jej.
-Jeszcze raz przepraszam. To był wypadek.  Ktoś mnie popchnął i tak wyszło. -mruknął pocierając nerwowo kark.

Offline

 

#55 2016-08-23 23:45:43

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak roześmiał się cicho i pokiwał głową.
- Przecież wiem, że nie chciałaś. Tak sobie żartuję - odparł rozbawiony.
- Cieszę się. Od dziś będę uważniej prowadził - dodał, przykładając dłoń do serca - Słowo harcerza, którym nigdy nie byłem - zasmiał się.
Zuzia westchnęła ciężko i wyrzuciła chusteczkę.
- Nie no, spoko. Serio, przecież to tylko woda - odezwała się w końcu, oceniając stan swojego ubrania.

Offline

 

#56 2016-08-23 23:55:17

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Zaśmiała się cicho, a potem pokiwała głową.
-Mam nadzieję, że już mnie nie potrącisz ani nic. -powiedziała rozbawiona. Po chwili podszedł do nich Szymon, który uwiesił się na szyi Daniela.
-Siema. Cześć Gabi. -przywitał się. Czarnowłosa przewróciła oczami po czym skrzyżowała ręce na piersi.
-Cześć... -wymruczała cicho.  Szymon był jednym z chłopaków, którzy najbardziej się z niej naśmiewali i upokarzali w gimnazjum. Chyba nigdy mu tego nie wybaczy.
-Muszę iść. Na razie. -odparła po czym szybkim krokiem ruszyła do sali od polskiego.
Mikołaj skinął głową po czym uśmiechnął się.
-Dobrze, że nic się poważniejszego nie stało. -odparł łagodnie.
-Swoją drogą...  Dobrze ci idzie w siatkówce. U was to chyba rodzinne nie? -zapytał po chwili wesoło.

Offline

 

#57 2016-08-24 00:02:41

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak spojrzał na kolegę z drużyny, a potem na odchodzącą Gabi i westchnął. Trącił Szymona i lekko się uśmiechnął.
- Chyba nie pójdzie ci tak łatwo jak myślałeś - zakpił.
Zuzia uśmiechnęła się lekko i pokiwała powoli głową.
- Możliwe. Chociaż ja nie mam predyspozycji, Daniel już tak. Odziedziczył je po ojcu. Na szczęście tylko to i miłość do siatkówki - mruknęła rozbawiona, chociaż na końcu nieco spoważniała.

Offline

 

#58 2016-08-24 23:40:45

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
Szymon westchnął po czym wzruszył ramionami.
-Nie ważne. Mam zamiar zaprosić ją na naszą studniówkę.-odparł wesoło.
-Dobra. Chodź na lekcje. -mruknął klepiac go po plecach.
Gabriela poszła pod salę od matematyki i zajęła miejsce. Niedługo potem podeszła do niej Natalia i dała jej zaproszenie na urodziny. Gabi powiedziała jej że się zastanowi i pożegnała.
Chłopak pokiwał głową po czym uśmiechnął się łagodnie.
-No dobra to... Ja powinienem już iść na lekcje. Do zobaczenia. -odparł łagodnie.
-Ah i jeszcze raz przepraszam za tą wodę. -dodał po czym ruszył w kierunku sali od języka polskiego.

Offline

 

#59 2016-08-24 23:56:00

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Daniel/Zuzia

Chłopak tylko się uśmiechnął i razem z Szymonem poszli na kolejną lekcje. Była to biologia, czyli jeden z ulubionych przedmiotów Daniela, szczególnie gdy mieli anatomię. Gdyby nie zamierzał zostać siatkarzem to pewnie poszedłby na fizjoterapię albo medycynę sportową. To znaczy rozważał pójście na to pierwsze mimo wszystko, bo wiedział, że w razie kontuzji czy czegoś podobnego, musi mieć jakieś inne wyjście.
Zuzia pokiwała głową i lekko się uśmiechnęła.
- Spoko - odparła szybko i sama skierowała się na kolejną lekcję. Przy okazji jedna z dziewczyn ze szkoły, Natalia, dała jej zaproszenie na urodziny. Zuzia od razu się zgodziła.

Offline

 

#60 2016-08-25 00:03:30

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Polskie liceum

Gabriela; Mikołaj
W końcu wszystkie lekcje się skończyły więc Gabriela mogła spokojnie wrócić do domu i pomyśleć co Natalia chciałaby dostać na urodziny. W końcu kupiła jej jakieś kosmetyki i ładne perfumy po czym wróciła do domu. Kiedy tam dotarła wzięła prysznic i ubrała ciemno fioletową sukienkę bez ramiączek, którą ostatnio dostała od ojca, oraz na nogi włożyła buty na lekkim obcasie. Gdy wybiła odpowiednia godzina wyszła z domu i skierowała się pod dom Natalii.
Chłopak właśnie miał wychodzić ze szkoły kiedy po drodze zaczepiła go Natalia. Wręczyła mu zaproszenie,  więc chłopak podziękował i skierował się do domu.  Na szczęście jutro miała być sobota więc w dumie mógł jeszcze się trochę pobawić.  Wziął prysznic i przebrał się po czym kupił jej jakiś wisiorek i kwiaty, a później podjechał pod jej dom taksówką.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden.pun.pl www.husarteam.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl