#31 2016-01-18 21:39:05

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak uśmiechnął się pod nosem i powoli pokiwał głową.
- Tak myślałem... Wiedziałem, że nie zrobisz tego za darmo - odparł rozbawiony.
- Więc posłuchaj... Użyłaś magii, co najwyraźniej jest zakazane. Marcel znajdzie cię i bez wahania zabije. Ale ja jestem silniejszy i mogę cię chronić - stwierdził - Ale jeżeli odmówisz, to dobrze, wycofam się - dodał.
Dziewczyna biegła przez las jakby ją coś goniło. Ale jedynym co ją goniło to chyba własne myśli. W końcu zatrzymała się i opadła na jakiś duży kamień, przecierając czoło. Ten chłopak przypominał jej kogoś kogo poznała już bardzo dawno temu. Dręczyło ją to.

Offline

 

#32 2016-01-18 21:42:59

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Uśmiechnęła się pod nosem, a potem przeczesała włosy zastanawiając się nad jego propozycją.
-Dobrze. W porządku. Chodź.-powiedziała po czym oboje poszli do salonu.
-Więc? Co chcesz dokładnie wiedzieć?-spytała siadając na kanapie i zarzucając nogę na nogę.
Chłopak szedł przed siebie bez celu, aż po chwili usłyszał kogoś i zatrzymał się. Rozejrzał się dokładnie po okolicy, a widząc tą samą wampirzycę, którą spotkał w mieście zmarszczył brwi po czym podszedł bliżej.
-A ty co tu robisz?-zapytał.

Offline

 

#33 2016-01-18 21:54:39

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak poszedł za nią i usiadł obok.
- Wszystko. O co chodzi z wiedźmami, gdzie się podziały wilkołaki, co z ludźmi...? Jakie są zasady, jakie zakazy - odparł, przyglądając się jej dokładnie.
Dziewczyna uniosła wzrok, a widząc tego wilkołaka jęknęła.
- Ja pierdole, znowu ty - mruknęła i przeczesała włosy.
- Biegam, teraz odpoczywam. Czego chcesz? - dodała unosząc brew.

Offline

 

#34 2016-01-18 21:58:54

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Pokiwała głową, a potem opowiedziała mu wszystko. O tym jak zakazał wiedźmom używać czarów, jak wygnał wilkołaki i o całej reszcie.
-Nie obchodzi go nikt inny oprócz swojej rasy.-powiedziała krzyżując ręce na piersi.
-A ci idioci myślą, że skoro rządzą miastem to wszystko im wolno.-dodała.
Chłopak przewrócił oczami i westchnął.
-Niczego. Pytam co robisz na naszym terytorium.-odparł przyglądając jej się.
-Nie bezpieczniej byłoby być wśród swoich?-dodał.

Offline

 

#35 2016-01-18 22:03:23

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak słuchał uważnie, a potem westchnął i potarł kark.
- Zawsze taki był - mruknął.
- Jeżeli ja będę u władzy, postaram się być sprawiedliwy. Co nie oznacza, że lubię inne rasy. Moja przeklęta matka była wiedźmą, a wilkołak zabił mi brata. Ale prawo jest poza uprzedzenia. Dla mnie - odparł po chwili.
Dziewczyna przewróciła oczami.
- Mam w dupie durne wampirki Marcela, z bratem się pokłóciłam, a drugiego nie mogę znaleźć, a kiedy go spotkam rzucę nim o ziemię, więc nie mam co szukać w mieście. A co do bezpieczeństwa, nie skrzywdzicie mnie, nie jesteście w stanie - mruknęła.

Offline

 

#36 2016-01-18 22:09:27

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Powoli pokiwała głową, a potem westchnęła.
-Wiem co czujesz.-powiedziała i niedługo potem rozległo się mocne walenie do drzwi.
Chase uniósł brwi do góry, a potem uśmiechnął się.
-Skąd ta pewność?-odparł po czym westchnął i ukucnął.
-A więc nie jesteście z nim tak?-mruknął po chwili.

Offline

 

#37 2016-01-18 22:20:37

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak westchnął i wstał.
- Schowaj się gdzieś - zalecił jej, po czym podszedł do drzwi. Wyczuł wampiry, wiedział, że to oni, na sto procent. Wziął więc krzesło i obłamał mu nogi, przez co miał dwa kołki, po czym otworzył drzwi.
Dziewczyna pokiwała głową.
- Mówiłam już. Jestem Pierwotną, więc jedynie co zrobi mi ugryzienie wilkołaka, to co najwyżej osłabi, nie zabije - odparła.
- A co do Marcela, to nie. Mój narcystyczny, cyniczny braciszek Klaus założył to miasto i teraz chce je odzyskać - dodała.

Offline

 

#38 2016-01-18 22:32:02

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Pokiwała lekko głową, a potem skierowała się na górę do pokoju i schowała się w szafie.
Kiedy Klaus otworzył drzwi jeden z wampirów od razu rzucił się na niego z kłami. Drugi zaś wszedł do sypialni Nory przez okno i rozejrzał się. Dziewczyna wstrzymała oddech obserwując go przez szparę, a kiedy zniknął z jej pola widzenia odetchnęła cicho. Zaraz jednak drzwi od szafy gwałtownie się otworzyły i wampir wyciągnął dziewczynę. Wiedźma pisnęła, a gdy chwycił ją mocno chcąc wpić się w jej szyję mocno go ugryzła i rzuciła się pędem do wyjścia. Nie zdążyła jednak przekroczyć progu drzwi, kiedy wampir pojawił się przed nią. Gdy rzucił się do ataku brunetka użyła na nim magii i skręciła mu kark. Po chwili pojawił się Marcel, który rzucił ją o lustro przez co te się rozbiło i nieco poraniło dziewczynę.
-Twoja magia nie ujdzie ci na sucho.-odparł po czym odpalił zapalniczkę i rzucił ją na dywan, który szybko stanął w płomieniach.
Chłopak pokiwał powoli głową, a potem westchnął.
-Rozumiem. Będzie chciał coś zmienić czy zostawi tak jak jest?-odparł przyglądając się dziewczynie. Jeśli pozwoli im wrócić do miasta pomoże mu odzyskać władzę spod rąk Marcela.

Offline

 

#39 2016-01-18 22:38:58

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak wdał się w bójkę z tym wampirem, który okazał się trochę trudnym przeciwnikiem. Walczyli trochę, aż w końcu wyrwał mu serce, a innemu wbił kołek. Nim jednak zdążył coś zrobić zaczął płonąć ogień. Widząc Marcela podszedł go od tyłu i rzucił nim o ścianę. Przedarł się przez promienie, po czym podniósł Norę i wziął ją na ręce. Jedyną drogą ucieczki było okno, więc wyskoczył i zgrabnie wylądował na nogach.
Dziewczyna pokręciła lekko głową.
- Nie mam zielonego pojęcia. Znam mojego brata ponad tysiąc lat i dalej nie potrafię powiedzieć co ma zamiar zrobić. Zawsze miał silne poczucie sprawiedliwości, ale z drugiej strony jest cyniczny, brutalny, okrutny i manipuluje wszystkimi dookoła, nikomu nie ufa. Ale dojdzie do władzy. Klaus zawsze dostaje to czego chce - mruknęła i podniosła się w końcu.

Offline

 

#40 2016-01-18 22:45:08

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Objęła mocno chłopaka, a kiedy byli już na zewnątrz spojrzała po sobie. Chwyciła jeden dość spory odłamek szkła, który wbił się w jej bok po czym wyciągnęła go i jęknęła cicho. Była nieco poraniona i z niektórych ran sączyła się krew. Spojrzała na dom i zacisnęła zęby widząc jak pochłaniają go płomienie.
Chłopak podrapał się po głowie, a potem podniósł się powoli. Spojrzał na nią po czym lekko wyciągnął do niej dłoń.
-Jestem Chase.-przedstawił się.
-Jest możliwość porozmawiania z nim?-mruknął. Może udałoby się coś zmienić.

Offline

 

#41 2016-01-18 23:00:54

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak spojrzał na jej rany, ale nie zareagował, już dawno przywykl do zapachu i widoku krwi. Spojrzał na jej dom i westchnął.
- No już, chodź. Opatrzymy twoje rany i zajme się tobą - odezwał się w końcu po czym ruszył w stronę swojego domu. Był trochę poza miastem, ale dzięki szybkości znaleźli się tam szybko. Alex pytał o wiele gdy Nik przyniósł wiedzme, ale Klaus to zignorował i zajął się ranami dziewczyny.
Blondynka pokręcila lekko głową.
- Nie wiem, próbowałam go znaleźć cały dzień, może już jest w domu. Po chcesz z nim gadać? On nie przepada za wilkami - odparła po chwili zagryzajac wargi.

Offline

 

#42 2016-01-18 23:05:10

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Kiedy dotarli do jego domu spojrzała na jakiegoś chłopaka, ale się nie odezwała. Potem przyglądała się jak Klaus opatruje jej rany. Syknęła cicho, gdy poczuła pieczenie, ale potem odetchnęła i już nie wydała z siebie żadnego dźwięku.
-Dziękuję...-powiedziała po chwili.
Chase westchnął i przeczesał włosy.
-Może uda mi się go przekonać, aby przywrócił nas do miasta w zamian my pomożemy mu odzyskać władzę.-odparł wzruszając lekko ramionami.

Offline

 

#43 2016-01-19 07:06:19

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak skończył bandażować ostatnią ranę, a potem spojrzał na Norę i uśmiechnął się słabo.
- Nie ma za co. Obiecałem cię chronić - odparł i delikatnie odgarnął włosy z jej twarz.
- Możesz tutaj zostać. To bardzo duży dom - dodał.
Dziewczyna zmarszczyła brwi, a potem westchnęła.
- Możesz spróbować - mruknęła, po czym otrzepała swoje spodenki.
- Ja wracam do domu. Jak chcesz, idź ze mną, może Klaus już wrócić - stwierdziła, po czym ruszyła w stronę swojego domu.

Offline

 

#44 2016-01-19 07:11:11

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Wake me up

Nora;Chase
Spojrzała na niego a potem westchnęła.
-Nie wiem czy to dobry pomysł...-powiedziała przygryzając wargi.
-Nie będę się narzucać kimś kto mnie nie akceptuje.-dodała lekko przejeżdżając palcami po bandażu.
Chłopak pokiwał głową i poszedł za nią. Miał nadzieję coś załatwić z tym całym Klausem. Sam nienzdobędzie władzy.

Offline

 

#45 2016-01-19 07:17:48

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Wake me up

Niklaus/Lukrecja

Chłopak pokręcił głową i zaśmiał się cicho.
- Nie przesadzaj mała wiedźmo. Nie narzucasz się. A poza tym jak cię stąd wypuszczę to tak, jakbym cię rzucał tygrysom na pożarcie - odparł i poczochrał ją po włosach.
W końcu zbliżyli się do domu dziewczyny. Może jej rozmowa z tym wilkołakiem przebiegła w miarę spokojnie, ale dalej była zła na niego. Kundel myślał, że wszystko mu wolno. Przez całą drogę nie zwracała na niego uwagi, kiedy byli już przy drzwiach, po prostu je otworzyła i weszła od razu idąc do kuchni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-headshot.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.zryteberety.pun.pl