#1 2016-09-18 12:51:17

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Siatkówka

Karol/Ariadna

Karola nie było w mieszkaniu już od rana, udał się do pobliskiego parku aby pobiegać. Co prawda była dopiero druga połowa sierpnia, miał trochę wolnego, treningi w Skrze jeszcze się nie rozpoczęły, ale Kłos tego potrzebował. Dokładnie tydzień minął od tego nieszczęsnego ćwierćfinału. Czy się pozbierał? Można tak powiedzieć. Na pewno nie siedział z założonymi rękami i nie rozpaczał. Ale gdzieś w głębi serca ciągle wspomnienie Rio bolało. Dlatego chodził biegać, żeby wyrzucić z siebie te negatywne emocje, a także żeby nie stracić formy.
Ariadna obudziła się około dziesiątej i przeciągnęła się w łóżku. Rozejrzała się po pokoju, a kiedy zauważyła godzinę, postanowiła w końcu wyplątać się z pościeli. Wstała i udała się do kuchni, gdzie znalazła tylko kartkę od brata, że poszedł pobiegać. Westchnęła i wyrzuciła ją do śmietnika, a potem zajęła się robieniem śniadania. Martwiła się o Karola, ale nic nie mogła zrobić... Była przy nim i wspierała, więcej już po prostu nie mogła.

Offline

 

#2 2016-09-18 13:01:34

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna właśnie przyjechała do jej rodzinnego miasta - Bełchatowa. Od dawna podróżowała po świecie i chodziła po światowych wybiegach. Nawet nie miała czasu odetchnąć, ale w końcu udało jej się wrócić do Polski. Weszła do domu i rozpakowała się, a później postanowiła odwiedzić jej przyjaciół. Chciała im zrobić niespodziankę, w końcu dawno się nie widzieli. Kiedy znalazła się przed domem Kłosów odetchnęła i zadzwoniła dzwonkiem. Miała nadzieję, że ktoś jest w domu.
Chłopak wstał dość wcześnie. Podniósł się z łóżka i poszedł do łazienki gdzie wziął prysznic, a potem ubrał się i wyszedł z domu kierując się do pobliskiego chroniska. Miał tam praktyki i chciał je skończyć jak najlepiej.

Offline

 

#3 2016-09-18 13:38:32

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak w końcu przysiadł na ławce i odetchnął głęboko. Odkręcił butelkę z wodą, którą kupił chwilę przedtem w kiosku, po czym wypił kilka sporych łyków. Spojrzał na zegarek i stwierdził, że musi już iść w stronę wyjścia z parku, gdzie umówił się z Michałem Winiarskim. Mieli razem jeszcze przejść się na siłownię i trochę pogadać, bo od bardzo dawna się nie widzieli.
Aria zjadła śniadanie, a teraz zmywała naczynia, kiedy rozległ się dzwonek. Zmarszczyła brwi, bo nikogo się nie spodziewała, a Karol chyba wziął klucze. Zakręciła wodę, wytarła szybko ręce i poszła do holu. Otworzyła drzwi, a widok jaki ujrzała zaskoczył ją.
- Lena! Co tu robisz?! - zapytała zaskoczona, ale zaraz potem przytuliła przyjaciółkę.

Offline

 

#4 2016-09-18 13:46:56

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna uśmiechnęła się szeroko na widok Ariadny po czym odwzajemniła uścisk.
-Wróciłam.-powiedziała po czym odsunęła się trochę.
-Strasznie się za tobą stęskniłam. Co u ciebie?-spytała po chwili wesoło. Dopiero teraz zauważyła jak Aria się zmieniła.
Chłopak wszedł do schroniska i przywitał się ze swoim szefem,  a potem założył fartuch i zaczął ogarniać, porządkować leki dla zwierząt i sprzątać.

Offline

 

#5 2016-09-18 14:04:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak spotkał się z kumplem, a potem razem poszli na pobliską siłownię. Sporo rozmawiali, bo w końcu mieli też dużo do opowiedzenia. Gadali o Igrzyskach, o tym co działo się w Polsce, o Skrze, a także o tym co słychać u Winiarskiego i jego żony, z którą ostatnio trochę gorzej się dogadywał.
Aria roześmiała się i wpuściła przyjaciółkę do środka.
- Wszystko super, w październiku zaczynam trzeci rok na dziennikarstwie, kanał z vlogami mi się jakoś kręci, a niedawno zaczęłam pracować nad płytą - przyznała wesoło, prowadząc przyjaciółkę do kuchni.
- A co u ciebie? - zapytała zaraz, wstawiając wodę na herbatę.

Offline

 

#6 2016-09-18 14:11:57

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna weszła do środka i rozejrzał się. Stwierdziła, że mało co sie tu zmieniło. Przysiadła na krześle w kuchni po czym zerknęła na.przyjaciółkę.
-To świetnie, że tak Ci się układa.-powiedziała łagodnie odgarniając rude kosmyki włosów z twarzy.
-Ja... Na razie dałam sobie spokój z tymi podróżami. Ah i właśnie! Chciałam cię zaprosić na mój wieczór panieński.-mruknęła wesoło pokazując jej pierścionek na palcu.
Chłopak pomagał jeszcze chwilę przy zwierzakach, a potem jego szef kazał mu wyjść z dwoma pieskami na spacer. Zapiął jednego kundelka i labradora po czym wyszedł kierując się do parku

Offline

 

#7 2016-09-18 14:26:02

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Po jakimś czasie w końcu ruszyli razem do domu Kłosa. Winiar średnio chciał wracać do domu po kłótni z żoną, więc Karol zaprosił go do siebie. Po drodze Kłos zauważył kogoś znajomego idącego alejkami.
- Gabriel! Kopę lat! - podbiegł do swojego kumpla z czasów liceum. Dawno się nie widzieli.
- Fajnie cię znowu widzieć. Ach, to jest mój kumpel, Michał - przedstawił szybko Winiarskiego.
Ari spojrzała na palec przyjaciółki i wytrzeszczyła oczy.
- Wychodzisz za mąż?! O Boże, gratuluje! - powiedziała radośnie i szybko przytuliła przyjaciółkę.
- Oczywiście, ze przyjdę i jakbyś potrzebowała jakiejkolwiek pomocy to uderzaj do mnie! Kocham śluby! - roześmiała się.

Offline

 

#8 2016-09-18 14:49:42

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Lena zaśmiała się po czym pokiwała głową.
-Tak, wychodzę. Arek mi się oświadczył jakiś tydzień temu.-powiedziała rozbawiona i przeczesała włosy.
-Będę musiała się zdecydować na suknię ślubną i na dekoracje i to wszystko.-mruknęła lekko przygryzając wargi
-No i pomyślałam, że może... Zostaniesz moją świadkową?-zapytała unosząc brew.
Chłopak.odwrócił się po czym uśmiechnął szeroko.
-Karol! Co za spotkanie!-odparł rozbawiony, a później uścisnął dłoń Michałowi.
-Cześć, Gabriel.-mruknął, a później przeczesał włosy.
-Co u ciebie?-zapytał wesoło.

Offline

 

#9 2016-09-18 15:04:11

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak wzruszył ramionami i westchnął.
- Jakoś leci, trochę odpoczywam, za tydzień zaczynamy treningi w klubie. Po Igrzyskach jakoś cudownie nie jest, ale do przeżycia - uśmiechnął się lekko.
- A u ciebie? - zapytał zaraz.
Dziewczyna podskoczyła podekscytowana i pokiwała energiczne głową.
- Boże, oczywiście, że tak! Pomogę ci we wszystkim, obiecuję, będzie cudownie! - dodała radośnie.

Offline

 

#10 2016-09-18 15:10:30

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna zaśmiała się cicho po czym upiła łyk herbaty wcześniej przygotowanej przez Arię.
-Cieszę się. Ale to jeszcze trochę czasu.-powiedziała rozbawiona, a potem rozejrzała się.
-A gdzie Karol? Wszystko u niego w porządku?-zapytała po chwili lekko przygryzając wargi.
Chłopak uśmiechnął się słabo, a potem przeczesał włosy.
-Niedługo kończę praktyki, a potem wracam na studia weterynaryjne. W sumie nic ciekawego.-mruknął wzruszając ramionami.

Offline

 

#11 2016-09-18 15:25:08

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak pokiwał lekko głową i spojrzał na pieski.
- To fajnie. Słuchaj, my z Winiarem idziemy do mnie, może też chcesz wpaść? - zapytał wesoło.
Dziewczyna cicho westchnęła na wspomnienie brata, po czym usiadła obok przyjaciółki.
- Sama nie wiem. Udaje, że wszystko już okej, ale chyba dalej te igrzyska go trapią, w końcu to tylko tydzień. Obwiniał się bardzo o tą porażkę... Przyznaję, że trochę się martwię - odparła, mieszając łyżeczką w herbacie.
- Poszedł pobiegać - dodała.

Offline

 

#12 2016-09-18 15:35:10

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Rudowłosa pokiwała delikatnie głową, a potem westchnęła.
-Rozumiem. Karol zawsze źle przyjmował porażki. Ale nie powinien się załamywać mimo wszystko.-powiedziała łagodnie i odgarnęła kosmyki włosów z twarzy.
-Poza tym jest świetnym siatkarzem.-dodała.
Gabriel skinął lekko głową i uśmiechnął się.
-Jasne. Tylko odprowadzę psy.-odparł i skierowali się pod schronisko. Tam wypuścił psy i pożegnał się z szefem, a później wrócił do chłopaków.
-Dobra. Możemy iść.-mruknął wesoło.

Offline

 

#13 2016-09-18 16:13:56

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopcy razem skierowali się w stronę domu Karola.
Ari westchnęła i skinęła głową.
- Ja to wiem. Spróbuj to powiedzieć jemu - mruknęła, a potem usłyszała jak drzwi się otwierają.
- Aria, jestem! Przyprowadziłem kogoś! - usłyszała krzyk brata, a zaraz potem do kuchni wszedł Karol, a za nim Michał Winiarski i Gabriel, dawny kumpel Karola. Na widok Winiara uśmiechnęła się i serce nieco szybciej jej zabiło.
- Cześć, miło was widzieć! Patrz, kogo ja tu mam - wskazała na Lenę. Kłos spojrzał na dziewczynę zaskoczony, a potem uśmiechnął się szeroko i podszedł do niej.
- Co tu robisz? - zapytał rozbawiony, przytulając przyjaciólkę.

Offline

 

#14 2016-09-18 16:23:37

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna uniosła wzrok, a potem uśmiechnęła się szeroko po czym odwzajemniła uścisk.
-Przyjechałam.-powiedziała wesoło i odgarnęła kosmyki włosów.
-Miło cię widzieć Karol. Wysoki jak zawsze.-mruknęła rozbawiona i lekko dźgnęła go w pierś.
Chłopak wszedł do środka i uśmiechnął się pod nosem.
-Cześć Aria. Co słychać?-zapytał pocierając kark. Dziewczyna mu się podobała ale wiedział, że raczej nie zwróci uwagi na takiego kogoś jak on.

Offline

 

#15 2016-09-18 20:10:58

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak zaśmiał się i pokiwał głową.
- A co, wolałabyś żebym zmalał? Do siatki bym nie sięgał - odparł rozbawiony.
Aria uśmiechnęła się do Gabriela i wzruszyła ramionami.
- Wszystko spoko - odparła wesoło, a potem spojrzała na wszystkich chłopaków.
- To co... Skoro jest nas tyle to może obejrzymy jakiś film? - zaproponowała.
- Jestem za! - odparł Winiar, Karol także się zgodził.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjaug10.pun.pl www.zryteberety.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.warofdragons.pun.pl