#31 2016-09-18 22:46:38

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Zmarszczyła lekko brwi i przewróciła się na brzuch.
- Co masz na myśli? - zapytała zaskoczona.
- Kochałaś kiedyś kogoś, z kim nie mogłaś być? - dodała zaciekawiona.

Offline

 

#32 2016-09-18 22:51:49

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Zaśmiała się po czym pokiwała powoli głową.
-Tak, tak ale nie chce o tym gadać szczególnie, że go znasz.-powiedziała rozczesując swoje kosmyki włosów.
-Zresztą nie mówimy tutaj teraz o mnie tylko o tobie, tak?-dodała po czym przejrzała się w lustrze.

Offline

 

#33 2016-09-18 23:05:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Westchnęła i pokręciła głową.
- Oj Lena... Co mam ci jeszcze powiedzieć? Michał nie dogaduje się z żoną, kłócą się, ale nie przeze mnie. Między nami jest tylko przyjaźń - odparła.
- Ale jest jak jest. A na razie nie ma nikogo, kto mógłby to zmienić - dodała.

Offline

 

#34 2016-09-18 23:08:42

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Pokiwała głową po czym weszła do pokoju i opadła na łóżko.
-Dobra. Nie będę Ci już zwracała głowy, późno już. Pogadamy jak się spotkamy, okej?-powiedziała łagodnie.
-Śpij dobrze kochana. Słodkich snów.-mruknęła i rozłączyła się. Później przebrała się w piżamę i opadła na łóżko, a niedługo potem usnęła.

Offline

 

#35 2016-09-18 23:22:22

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Dziewczyna pokiwała głową i uśmiechnęła się lekko.
- Dobranoc - odparła, a potem odłożyła telefon i wtuliła się w poduszki. Po chwili zasnęła. Obudziły ją jednak koszmary. Około trzeciej wstała i poszła do kuchni. Wlała sobie szklankę wody i chwilę stała oparta o blat.
- Wszystko okej? - usłyszała głos obok siebie i podskoczyła zaskoczona.
- Wybacz, nie chciałem cię przestraszyć - Michał uśmiechnął się do niej łagodnie. Aria pokręciła głową.
- Nie szkodzi. Po prostu nie mogę spać - odparła. Na chwilę zapadła cisza - A ty czemu nie śpisz? - zapytała.
- Też nie mogę - mruknął. Znów chwilę milczeli, ale Winiarski postanowił się odezwać - Zastanawiam się... Czy to ma jeszcze jakiś sens - przyznał. Spojrzała na niego zaciekawiona, nie wiedząc na początku co ma na myśli - Ja i Dagmara - wyjaśnił.
- Wy... Jasne, że ma. Każdemu zdarzają się kłótnie. Ale ją kochasz - wykrztusiła. Jasne oczy chłopaka z okna przeniosły się prosto na nią, a jej serce zabiło szybciej. Chwilę potem siatkarz znalazł się bardzo blisko niej i odgarnął jej włosy z twarzy.
- Sam już nie wiem - wyznał, a Aria otworzyła usta z wrażenia. Nie zdążyła jednak nic powiedzieć, bo Winiar pochylił się i delikatnie ją pocałował. Prosto w usta. Zesztywniała, a potem poddała się pocałunkowi. Szybko jednak oprzytomniała. Odepchnęła go delikatnie od siebie, a potem pobiegła do pokoju. Wiedziała, że teraz już na pewno nie zaśnie.

Offline

 

#36 2016-09-18 23:29:57

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Rudowłosa obudziła się około dziewiątej. Wstała i przeciągnęła się, a później skierowała się do łazienki. Myślała nad Arią i bardzo jej współczuła. Sama dość długo miała problem z własnymi uczuciami względem Karola, ale to już minęło odkąd związała się z kimś innym. Odetchnęła po czym umyła zęby, a później ubrała się i zaczęła robić śniadanie.
Gabriel przebudził się dość wcześnie, po siódmej. Uchylił powieki, a później wstał i zerknął na okno. Na szczęście słońce świeciło więc mógł pójść pobiegać. Założył jakiś dres i przeczesał włosy, a później związał buty i opuścił dom ruszając biegiem przed siebie.

Offline

 

#37 2016-09-18 23:39:57

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Chłopak wstał rano i ubrał się, a potem zrobił śniadanie dla wszystkich. Michał obudził się jakiś czas później, a około dziesiątej z pokoju wyszła też zaspana Aria.
- Wszystko okej, nie wyspałaś się? - zapytał siostrę zaskoczony, kiedy siedziała nad naleśnikami prawie przysypiają. Spojrzała na niego nieprzytomnie i ziewnęła.
- Ta, nie mogłam spać - mruknęła, nawet nie spoglądając na Winiarskiego - Pójdę pod prysznic - dodała, po czym odstawiła talerz do zlewu i poszła się orzeźwić. Kłos był nieco zaskoczony zachowaniem siostry, a także kumpla, który był wyjątkowo cichy, a po śniadaniu zwinął się do domu.

Offline

 

#38 2016-09-18 23:45:55

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna po zjedzeniu śniadania od razu postanowiła wybrać się do Ariadny. Chciała pogadać no i kupić sukienkę na jej wieczór panieński bo chciała zrobić go już niebawem. Spakowała do torebki wszystko co potrzebne, a później wyszła z domu. Kiedy tylko doszła pod dom przyjaciółki zauważyła wychodzącego Winiarskiego. Nie zdążyła się jednak przywitać więc kiedy tylko dotarła do drzwi zapukała.
Chłopak przebiegł dość spory dystans i jako, że był w pobliżu postanowił zajrzeć jeszcze do schroniska. Uwielbiał tam przychodzić

Offline

 

#39 2016-09-18 23:57:14

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Chłopak nie wiedział o co chodzi z jego siostrą i kumplem, ale postanowił się nie mieszać. Kiedy Aria brała prysznic ktoś zapukał do drzwi, więc Karol poszedł i otworzył. Uśmiechnął się widząc Lenę.
- Cześć, wejdź. Aria jest w łazience - powiedział wesoło, wpuszczając dziewczynę do środka.
- Napiszesz się czegoś? - zapytał zaraz.
Aria potrzebowała chwili ciszy żeby przemyśleć to wszystko, a zimny prysznic mógł jej pomóc. Nie wiedziała jak ma to wszystko rozumieć. To on ją pocałował. Ona nic nie zrobiła, nie sprowokowała go. Nigdy nawet mu nie pokazała, że jej na nim zależy. To od niego wyszła inicjatywa. I to było dla niej takie niezrozumiałe i trudne.

Offline

 

#40 2016-09-19 00:01:13

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Uśmiechnęła się delikatnie i przywitała, a potem weszła powoli do środka.
-Nie, nie dziękuję. Poczekam na Arię i idziemy na zakupy.-powiedziała łagodnie. Może dziś uda im się wypatrzeć jakąś ładną suknię ślubną? Lena wiedziała, że to jeszcze sporo czasu ale mimo wszystko wolała zrobić wszystko wcześniej, a nie na ostatnią chwilę.
-Tak w ogóle to co u ciebie słychać? Wczoraj nie mieliśmy okazji pogadać.-mruknęła łagodnie wkładając dłonie do tylnych kieszeni jeansów.

Offline

 

#41 2016-09-19 00:34:03

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Chłopak wzruszył ramionami i oparł się o szafkę.
- Jakoś leci. Za tydzień zaczynam treningi w klubie, na razie trochę odpoczywam po Igrzyskach - odparł po chwili.
Aria długo siedziała pod prysznicem, a potem wyszła, wytarła się i zaczęła wybierać ubrania z tych świeżo wypranych.

Offline

 

#42 2016-09-19 00:37:59

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Pokiwała głową i uśmiechnęła się.
-To dobrze. Nie trać formy, to ważne.-powiedziała łagodnie i przeczesała włosy. Nastąpiła chwilą ciszy, ale Lena w końcu postanowiła się odezwać.
-A ja... Niedługo wychodzę za mąż.-wykrztusiła w końcu. W sumie sama nadal nie mogła w to uwierzyć, ale cieszyła się z tego. W końcu będzie mogła ułożyć sobie życie.

Offline

 

#43 2016-09-19 00:53:23

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Chłopak spojrzał na nią zaskoczony, a potem uśmiechnął się szeroko.
- Naprawdę? W takim razie gratuluję - odparł wesoło i przytulił ją szybko.
Aria w końcu założyła czarne rajstopy, czarną spódnicę i białą koszulkę. Na nogi włożyła białe martensy, a potem się umalowała. Wyszła z łazienki i poszła do kuchni, a widząc Lenę i Karol zatrzymała się i spojrzała na nich zaskoczona.
- Lena, cześć... - przywitała przyjaciólkę, kiedy Karol się od niej odsunął.

Offline

 

#44 2016-09-19 00:57:45

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Uśmiechnęła się lekko i odwzajemniła uścisk.
-Dzięki- powiedziała łagodnie, a słysząc głos Ariadny odwróciła się w jej stronę i lekko odsunęła się od Karola.
-Hej... Przyszłam aby wyciągnąć cię na miasto.-mruknęła łagodnie i przeczesała włosy.
-Idziemy?-zapytała po chwili krzyżując ręce na piersi.

Offline

 

#45 2016-09-19 01:02:38

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Chłopak uśmiechnął się do siostry i pokiwał głową.
- Leć mała, ja ogarnę mieszkanie - odparł rozbawiony, ponieważ mieli dzisiaj razem sprzątać. Aria uśmiechnęła się i skinęła głową.
- Okej, w takim razie chodźmy - stwierdziła, pocałowała brata w policzek, po czym wzięła swoją torebkę i razem wyszły z ich domu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofdragons.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.zryteberety.pun.pl