#16 2016-09-18 20:17:26

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Rudowłosa zaśmiała się cicho, a potem przystała na propozycje przyjaciółki. Gabriel również był za więc wszyscy poszli do salonu i zajęli miejsca na kanapie.
-To co oglądamy? Może jakiś dramat?-spytała rozbawiona dziewczyna unosząc brew do góry.
-Chyba żartujesz. Lepiej jakiś film akcji czy coś. Tam się przynajmniej coś dzieje.- mruknął lekko kręcąc głową.

Offline

 

#17 2016-09-18 20:50:38

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak zaśmiał się słysząc propozycje przyjaciół, po czym podszedł do pułki.
- Mamy dwie komedie romantyczne, Batmana, Obecność i Króla Lwa - powiedział i zerknął na przyjaciół.
- Tylko nie Batman! Oglądaliście go już z tysiąc razy - odezwała się szybko, widząc, że Michał już chce coś powiedzieć. Spojrzał na nią i zrobił smutną minę, na co się zaśmiała.
- Przeżyjesz Misiek - poklepała go po ramieniu.
- W takim razie co? - zapytał Karol.

Offline

 

#18 2016-09-18 20:57:20

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna zaśmiała się, a później podciągnęła nogi pod brodę.
-No to może... Król Lew? Miło by było powspominać trochę dzieciństwo. To jedna z najbardziej wzruszający bajek.-powiedziała rozbawiona zerkając na wszystkich.
Gabriel wzruszył ramionami i uśmiechnął się.
-Byleby to nie było jakieś tandetne romansidło.-powiedział rozbawiony i oparł się wygodnie o oparcie kanapy.

Offline

 

#19 2016-09-18 21:03:34

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Karol spojrzał na siostrę i Michała, którzy także przytaknęli. Wziął więc płytę i włączył ją. Aria poszła jeszcze szybko zrobić popcorn, siatkarz zasłonił okna, a następnie wszyscy usiedli na kanapie, Karol obok Leny, a Ariadna między Winiarskim, a Gabrielem. Już po chwili z głośników popłynęły pierwsze takty kultowych piosenek. Wszystkim oczywiście przypominało się dzieciństwo.

Offline

 

#20 2016-09-18 21:12:16

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
W końcu film się skończył. Lena zerknęła na zegarek, a potem westchnęła cicho i podniosła się.
-Dobra. Ja muszę już lecieć. Mam jeszcze dużo rzeczy do rozpakowania.-powiedziała rozbawiona i zarzuciła torebkę na ramię.
-A i właśnie Aria musimy iść na zakupy i wybrać jakieś fajne sukienki na mój wieczór. Zdzwonimy się.-mruknęła po czym zapisała swój numer i podała go przyjaciółce.
Chłopak przyciągnął się kiedy film się skończył po czym odetchnął. Podniósł się, a później odsłonił zasłony, aby było trochę jaśniej. Później zerknął na dziewczyny i lekko się uśmiechnął.

Offline

 

#21 2016-09-18 21:19:40

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Karol zaniósł miskę po popcornie do kuchni, a potem pozmywał jeszcze kubki. Kiedy Lena wychodziła, razem z siostrą odprowadził ją do drzwi.
- Oczywiście, napiszę do ciebie - odparła i przytuliła szybko przyjaciółkę.
- Do zobaczenia - pożegnał się Karol i także ją przytulił, a kiedy wyszła, spojrzał na Michała i Gabriela.
- A wy? Zostajecie jeszcze? - zapytał.
- Kłos... Jak to nie problem to przenocujesz mnie? - zapytał Winiarski. Aria zamrugała parę razy zaskoczona, patrząc na siatkarza. Karol oczywiście się zgodził, ona też nie miała nic przeciwko. Zastanawiała się tylko dlaczego...
- To ja zostawię was samych - stwierdziła i posłała chłopakom uśmiech, a potem zniknęła u siebie w pokoju.

Offline

 

#22 2016-09-18 21:27:30

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna pokiwała głową, a potem pożegnała się i opuściła dom Kłosów. Później skierowała się do siebie. Na szczęście nie mieszkała daleko i po paru minutach była już u siebie. Trochę się porozpakowywała, a później zadzwoniła do jej narzeczonego i chwilę z nim pogadała. Bardzo się ucieszyła, kiedy chłopak oznajmił jej, że niedługo do niej przyjedzie.
Gabriel poparł kark, a później uśmiechnął się lekko.
-Ja się w sumie będę już zbierał. Miło was było spotkać.-odparł po czym uścisnął dłoń Michała.
-Jak będziesz chciał się spotkać do dzwoń.-mruknął w kierunku Karola.
-Cześć Aria!-krzyknął jeszcze aby dziewczyna usłyszała, a później opuścił ich dom kierując się do siebie.

Offline

 

#23 2016-09-18 21:52:08

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak pożegnał się z kumplem, a potem przygotował jakąś pościel dla Michała. Martwił się czemu Winiarski nie wraca do domu, do żony, chciał im jakoś pomóc. W końcu mieli razem dwójkę dzieci.
Tylko, że nie znał się na małżeństwach, w końcu aktualnie nie miał nawet dziewczyny.
Aria usłyszała pożegnanie Gabriela, ale nic nie odpowiedziała. Siedziała przy biurku i dopracowywała swoją piosenkę. Nie chciała wychodzić przez obecność Winiarskiego. Prawda była taka, że była w nim trochę zakochana... Nieszczęśliwe, bo miał żonę i dzieci, ale niestety, wpadła. Nie chciała jednak psuć mu życia, więc w ogóle się nie wtrącała.

Offline

 

#24 2016-09-18 22:00:28

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Po rozmowie z Arkiem Lena dokończyła rozpakowywanie, a potem poszła do łazienki. Wolała sobie wody do wanny wraz z płynami po czym rozebrała się i weszła do niej. Musiała się odprężyć. Jednak mimo wszystko coś jej nie dawało spokoju. Wzięła więc telefon do ręki i wybrała numer do przyjaciółki. Chciała z nią o czymś porozmawiać.
Chłopak kiedy tylko dotarł do domu od razu poszedł pod prysznic. Kiedy się umył założył czyste bokserki po czym opadł na łóżko i odetchnął spoglądając w sufit. Nie wiedział czemu ale nie mógł sobie wybić z.głowy tych ślicznych niebieskich oczu.

Offline

 

#25 2016-09-18 22:07:44

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak usiadł na kanapie z kumplem i sporo rozmawiali. Kłos chciał mu jakoś pomóc, chociaż nie miał pojęcia jak...
Ariadna usłyszała swój telefon, więc wzięła go i odebrała.
- No cześć Lenka. Co tam? - zapytała, bazgrząc po marginesie kartki.

Offline

 

#26 2016-09-18 22:13:00

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Uśmiechnęła się lekko po czym wyciągnęła się w wannie.
-No cześć kochana. Słuchaj... Coś mi zaprząta głowę. Nie chciałam tego mówić przy chlopakach ale wiesz... Zauważyłam twój wzrok jak wszedł Michał.-powiedziała wzdychając cicho.
-Chcesz mi coś powiedzieć? Mam intuicję do takich spraw.-mruknęła zagryzając wargi.
Chłopak uśmiechnął się pod nosem po czym wtulił się w poduszkę i przymknął powieki. Niedługo potem zasnął głębokim snem.

Offline

 

#27 2016-09-18 22:23:25

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Ariadna

Chłopak w końcu poszedł pod prysznic, zostawiając Michała samego. Rozebrał się i wszedł do kabiny, a potem odkręcił gorącą wodę. Uwielbiał to.
Aria zamrugała parę razy, a potem cicho westchnęła i wstała od biurka.
- Ja... Lubię Michała. To prawda. Nawet bardzo. Ale on ma żonę i dwójkę dzieci - mruknęła, opadając na łóżko.

Offline

 

#28 2016-09-18 22:30:21

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Pokiwała głową i westchnęła cicho.
-Wiem.-powiedziała zagryzając lekko dolną wargę.
-Słuchaj... Wiem, że nie powinnam się wtrącać w twoje życie i że to nie.moja sprawa ale... Nie rób tego. Nie niszcz jego małżeństwa.-mruknęła cicho po czym zerknęła na swój pierścionek.
-Na świecie jest pełno innych chłopaków.-dodała.

Offline

 

#29 2016-09-18 22:36:36

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Po krótki długim prysznicu Karol ubrał się, a potem wyszedł z łazienki. Życzył Michałowi dobrej nocy, a potem poszedł do siebie i opadł zmęczony na łóżko.
Aria milczała chwilę, a potem westchnęła.
- Przecież wiem Lena. Nie chcę mu się wpieprzać do małżeństwa, szczególnie, że lubię Dagmarę. Ale nie zmienię od tak tego co czuję... - mruknęła, wtulając się w poduszkę.

Offline

 

#30 2016-09-18 22:43:11

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Dziewczyna pokiwała głową i westchnęła.
-Uwierz wiem co czujesz naprawdę.-powiedziała łagodnie po czym wstała i włączyła na głośnomówiący.
-Ale wiesz... Mi się udało. I tobie na pewno też się uda. Jeśli oczywiście pojawi się w twoim życiu ktoś wyjątkowy.-mruknęła zakładając na siebie szlafrok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minipigs.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.zryteberety.pun.pl