#406 2019-07-29 15:00:59

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Spojrzała na niego uważnie i przemknęła powieki rozkoszując się ciepłem jego dłoni. Potem z powrotem je uchyliła i pokiwała głową.
-Wierzę ci... - powiedziała i ujęła jego rękę delikatnie.
-Przepraszam. Powinnam była ci od razu uwierzyć. Ja po prostu... Widząc cię z Carrie poczułam się strasznie bo wiem, że wy kilka razy... - przygryzła wargę i spuściła wzrok.
Alec westchnął i przyglądał jej się chwilę. Nie wiedział co powinien teraz powiedzieć, ale w końcu postanowił zebrać się na odwagę.
-Przepraszam... Nie powinienem w ciebie wątpić Lena. Jestem głupi, wiem - powiedział cicho i ukucnął przy jej łóżku.
-Kocham Cię Lena. I umierałem ze zmartwienia kiedy widziałem jak cierpiałaś i ja... Chyba nie mógłbym znieść myśli, że mnie nienawidzisz - dodał cicho.

Offline

 

#407 2019-07-29 23:04:22

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna spojrzała na chłopaka zaskoczona, a potem westchnęła i pokręciła głową.
- Nie nienawidzę cię - odparła cicho, spoglądając na swoje dłonie.
- Czułam się okropnie z tym, że mi nie ufasz. Że mówiłeś, że nie masz mnie za kryminalistkę, a zachowałeś się tak, jakbym nią była w twoich oczach. - westchnęła.
- Ale może miałeś trochę racji. Nie zrobiłam krzywdy Lizzie, ale... Bywam niebezpieczna i nie wiem jak mogłam o tym zapomnieć. Rzuciłam się na tego chłopaka... Wiem, że chciał nas skrzywdzić, ale... Czy on w ogóle przeżył? - szepnęła.
Oliver pokręcił głową i przyciągnął ją bliżej siebie, po czym pocałował ją w czoło.
- Wiem. Ale to nie ma teraz znaczenia. Nie przepraszaj i po prostu zapomnijmy o tym wszystkim. Ja i Carrie to zamknięta historia. Teraz mam ciebie i tylko ciebie - odparł po chwili.

Offline

 

#408 2019-07-29 23:14:36

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Ariel pokiwała głową i przytuliła się do chłopaka. Zerknęła jeszcze na pryczę, gdzie leżała Lena a widząc że jest przytomna, odetchnęła z ulgą.
-W tamtym domu ja... Zabiłam tę kobietę - powiedziała cicho zaciskając dłonie.
-Nie chciałam żeby zabiła Lenę, chwyciłam jakiś toporek i.... Po prostu ją zabiłam - dodała.
Alec przyjrzał się jej uważnie, a potem westchnął.
-Nie miałem racji. Nie jesteś kryminalistką i nie pobiłabyś kogoś dla widzi mi się - powiedział głaszcząc jej policzek.
-Nie wiem co się z nim stało. Nie sprawdzaliśmy ale... Zasłużył na to. Chciał was skrzywdzić a ty sie tylko broniłaś - dodał łagodnie.

Offline

 

#409 2019-07-29 23:22:03

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna pokręciła głową i odwróciła wzrok.
- Nikt nie zasługuje na śmierć, Alec. A ja nie mam prawa decydować kto będzie żył, a kto nie. I czuję się okropnie z tym wszystkim. Nie wiem, tym razem rzuciłam się na kogoś kto mnie skrzywdził, ale nie wiem czy kiedyś nie wścieknę się na ciebie i... - urwała, bo załamał jej się głos, a w oczach zebrały się łzy.
Oliver pogłaskał ją powoli po włosach i westchnął. Wiedział, że zabicie człowieka zawsze jest trudne.
- Hej - mruknął, kładąc dłonie na jej policzkach. - Robiłaś to żeby się bronić. Wiem, że to trudne, ale czasami po prostu trzeba coś takiego zrobić, aby przetrwać. Nikt nie będzie cię oceniał za coś, co zrobiłaś żeby żyć. I ty też nie powinnaś - odparł.

Offline

 

#410 2019-07-29 23:29:39

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna odetchnęła i pokręciła głową.
-Powinnam być lepsza nic oni. Poza tym mogłam ją tylko zranić, a ja nie mogłam przestać... - powiedziała cicho czując łzy pod powiekami.
-Jestem już taka zmęczona tym wszystkim - dodała.
Alec pokręcił głową i ujął jej twarz w dłonie.
-Hej hej... Uspokój się. Nie skrzywdzisz mnie nigdy, wiem to - odparł łagodnie i uśmiechnął się słabo.
-Mówiłem co, że jeśli będziesz miała swoje dni to chcę być przy tobie. Chcę cię wspierać - mruknął głaszcząc ją po policzkach.

Offline

 

#411 2019-07-29 23:42:07

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna zacisnęła usta i pokręciła głową.
- Ja... Po prostu się boję - odparła cicho, po czym przysunęła się do niego i przytuliła się mocno do jego klatki piersiowej.
- Nie wiem jak mam to wszystko powstrzymać. Nie chcę taka być - dodała.
Chłopak westchnął i pogłaskał ją po włosach.
- Wiem skarbie. To nigdy nie jest łatwe ani przyjemne. Ale musimy mieć nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży - odparł.
- No już, teraz musisz odpoczywać i nie martwić się wszystkim tak bardzo - dodał.

Offline

 

#412 2019-07-29 23:49:02

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna pokiwała głową i przytuliła się do niego.
-Może masz rację - powiedziała cicho po czym lekko obsunęła się tak, że prawie leżała.
-Zostaniesz ze mną? Nie chcę być sama - mruknęła ściskając lekko jego dłoń.
Alec westchnął i pokiwał głową obejmując ukochaną i głaszcząc jej ramiona.
-Wiem kochanie - odparł łagodnie przejeżdżając palcami po jej plecach.
-Nie martw się tym teraz, dobrze? Jestem tu z toba - wyszeptał jej do ucha i musnął warga mi czoło.

Offline

 

#413 2019-07-29 23:56:54

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna westchnęła i pokiwała lekko głową.
- Dziękuję - mruknęła, po czym uniosła się lekko i zagryzła dolną wargę.
- Alec... Wiem, że może nie powinnam, ale... Wiem, że Lizzie to twoja przyjaciółka, ale musisz wiedzieć, że ona jest w tobie zakochana. I bardzo nie chce żebyś był ze mną - dodała, spuszczając wzrok.
Oliver pokiwał głową i pocałował jej dłoń.
- Oczywiście, że zostanę - odparł i przysunął się tak, że leżał obok niej i obejmował ją ostrożnie ramieniem.

Offline

 

#414 2019-07-30 00:05:38

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Ariel uśmiechnęła się delikatnie i wtuliła się w Olivera. Pogłaskała go delikatnie po torsie i uniosła wzrok.
-Kocham cię - powiedziała łagodnie i czule musnęła wargi.
-Już nie jestem taka ładna i bez skazy jak na początku - dodała zaraz i zaśmiała się słabo.
Chłopak zamrugał parę razy zaskoczony jej slowami.
-Mówisz poważnie? - odparł unosząc brew. Nie spodziewał się czegoś takiego. Wiedział, że Lizzie jesy osobą, która zazwyczaj dostaje to czego chce. Zacisnął pięści i szczękę wiedząc, że dziewczyna go perfidnie oszukała.
-Będę musiał z nią porozmawiać - dodał powoli spuszczając powietrze z ust.

Offline

 

#415 2019-07-30 00:12:31

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna westchnęła i pokręciła głową.
- Nie chcę cię do niej zniechęcać, wiem, że jest dla ciebie ważna. Po prostu... Wmówiła ci, że ją skrzywdziłam. A tego nie zrobiłam. To ona powiedziała mi, że na ciebie nie zasługuję i to ona jest lepsza. I okej, wkurzyłam się, ale nawet się do niej nie zbliżyłam - dodała.
Oliver przewrócił oczami i pocałował ją lekko w nos.
- Jesteś piękna. I bardzo cię kocham - odparł, odgarniając jej włosy z twarzy.
- I nie waż się nigdy myśleć inaczej - dodał.

Offline

 

#416 2019-07-30 00:17:40

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Pogłaskała go po włosach i pokiwała głową.
-Dobrze - powiedziała łagodnie i objęła go, głowę kładąc na prewizorycznej poduszce.
-Muszę się przespać - mruknęła i przymknęła powieki.
Chłopak powoli pokiwał głową i cicho westchnął.
-Przepraszam cię za nią - powiedział cicho i ucałował ją bweglarczyk włosy.
-Ale nie przejmuj się dobrze? Porozmawiam z nią i nie będzie cię więcej niepokoić - dodał przyciskając lekko jej drobne ciało do siebie.

Offline

 

#417 2019-07-30 00:26:51

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Westchnęła i pokiwała głową.
- W porządku. Ale nie bądź zbyt ostry, myślę... Ona po prostu jest zakochana, a zakochane dziewczyny robią czasem głupie rzeczy - odparła, opierając się o jego ramię. Po chwili poczuła, że zaczyna powoli zasypiać wtulona w chłopaka.
Oliver uśmiechnął się tylko i pocałował ją w głowę.
- W porządku. Śpij, ja będę tutaj cały czas - odparł cicho, opierając policzek o jej włosy.

Offline

 

#418 2019-07-30 00:32:47

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Ariel uśmiechnęła się tylko pod nosem i wtuliła się w chłopaka. Nie minęło dużo czasu, kiedy odpłynęła. Nie spała jednak spokojnie. Cały czas śniły jej się koszmary o tym domu i ludziach, którzy w nim mieszkali, aż w pewnym momencie obudziła się gwałtownie, cała spocona.
Alexander nic nie powiedział tylko głaskał ukochaną po włosach, a kiedy zasnęła w jego ramionach, uśmiechnął się tylko. Ułożył się nieco wygodniej i sam przymknął powieki, po czym zasnął. Przebudził się już nad ranem. Lena jeszcze słodko sobie spała więc leżał tak i głaskał powoli jej włosy podziwiając jej piękno

Offline

 

#419 2019-07-30 00:52:34

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna spała jak zabita i na szczęście nic jej się nie śniło. Gdy się obudziła, powoli uchyliła powieki i cicho jęknęła. Może jej życiu nic nie zagrażało, ale była bardzo obolała. Spojrzała na Aleca, który już nie spał i lekko się uśmiechnęła.
- Hej - mruknęła słabo.
Oliver także szybko zasnął. Obudził się jednak, gdy poczuł gwałtowny ruch. Powoli otworzył oczy i gdy zobaczył przerażoną minę Ariel, uniósł się na łokciach i złapał jej dłoń.
- Hej, skarbie, co się stało? - zapytał cicho.

Offline

 

#420 2019-07-30 00:57:46

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Ariel rozejrzała się, a potem swój wzrok zatrzymała na Oliverze i odetchnęła głęboko lekko kręcąc głową.
-Tylko zły sen... - powiedziała cicho i pogłaskała go czule po policzku.
-Przepraszam, że cię obudziłam - dodała.
Chłopak uśmiechnął się widząc jak jego ukochana się budzi.
-Dzień dobry kochanie - odparł łagodnie i pogłaskał jej włosy.
-Jak się czujesz? Trochę lepiej? - spytał mając na myśli nie tylko ból fizyczny ale i również psychiczny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aleg.pun.pl www.grapolityczna.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.hardgaming.pun.pl www.klasa2bgimanr2.pun.pl