#256 2015-08-05 22:11:00

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Pokiwała głową i przymknęła powieki.
-Dobranoc Adam.-powiedziała cicho i niedługo potem odpłynęła w krainę snów.
Chłopak uśmiechnął się i musnął jej czoło.
-Dobranoc księżniczko. Słodkich snów.-mruknął cicho i niedługo potem usnęła.

Offline

 

#257 2015-08-05 22:17:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Luna

Chłopak uśmiechnął się mimowolnie i wtulił twarz w jej pachnące włosy. Po chwili zamknął oczy, odetchnął, a parę chwil później zasnął.
Dziewczyna obudziła się dopiero rano. Przetarła powieki i poruszyła się delikatnie, żeby nie obudzić śpiącego obok chłopaka. Wiedziała, że powinna wrócić do siebie, do dormitorium, bo gdyby ktoś odkrył, że jej nie ma, miała by kłopoty, więc powoli wstała z łóżka i okryła chłopaka kołdrą. Po cichu poszła do łazienki, gdzie przebrała się w swoje ubrania.

Offline

 

#258 2015-08-05 22:24:17

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Obudziła się dość wcześnie rano. Spojrzała na chłopaka i uśmiechnęła się lekko a potem powoli wstała. Dziś miała pojechać do posiadłości ojca tego Ślizgona. Nie potrafiła tego powiedzieć chłopakowi więc postanowiła po prostu po cichu wyjść. Weszła do łazienki i przebrała się w sqoje ciuchy po czym podeszła do drzwi.
Chłopak obudził się kilka chwil po Lunie. Uchylił powieki po czym uśmiechnął się lekko.
-Już mi uciekasz skarbie?-mruknął łagodnie przyglądając się jej.

Offline

 

#259 2015-08-05 22:30:10

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Luna

Chłopak usłyszał dźwięki z łazienki, więc przetarł oczy i podniósł się do siadu. Widząc Cho przy drzwiach westchnął.
- Już idziesz? - odezwał się, zagryzając wargi.
Dziewczyna drgnęła zaskoczona słysząc znajomy głos, po czym obróciła się do chłopaka i zaśmiała nerwowo.
- No bo... Wiesz, że powinnam być u siebie - odparła i zagryzła delikatnie dolną wargę.

Offline

 

#260 2015-08-05 22:36:22

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Westchnęła cicho i obróciła się do chłopaka a potem podeszła bliżej i przysiadła na krańcu łóżka.
-Tak. Muszę... jechać do posiadłości Craigów. Wolałabym być tam wcześnie.-powiedziała łagodnie bawiąc się krawędzią pościeli.
Chłopak pokręcił głową i podniósł się do siadu.
-Nie musisz jeszcze iść. Zostań chociaz chwilę.-mruknął łagodnie wyciągając do niej dłoń.

Offline

 

#261 2015-08-05 22:52:06

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Luna

Chłopak westchnął, po czym przysunął się do niej i mocno przytulił.
- Proszę, proszę, proszę. Błagam. Uważaj na siebie. I daj mi znać kiedy wrócisz - odparł i pogłaskał ją czule po plecach.
Blondynka zagryzła wargi i podeszła bliżej, łapiąc lekko jego rękę.
- Harry przepraszam... - zaczęła ale widząc jego minę westchnęła.
- Wiesz, że powinnam iść... Ale mogę jeszcze chwilkę zostać. Ale tylko chwilkę - odparła po chwili.

Offline

 

#262 2015-08-05 22:58:00

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Pokiwała głową i pogłaskała go po plecach.
-Postaram się.-powiedziała łagodnie po czym ucałowała jego wargi.
-Bardzo cię kocham.-dodała.
Chłopak uśmiechnął się i posadził ją sobie na kolanach.
-Nie mogę się na ciebie napatrzeć. Jesteś przepiękna.-mruknął wesoło i musnął jej skroń.

Nudzi mnie to ;---;

Offline

 

#263 2015-08-05 23:02:45

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Ludmiła

Chłopak odwzajemnił lekki pocałunek i pogłaskał ją po włosach.
- Ja ciebie też aniołku, najbardziej na świecie - odparł i pocałował ją w czoło, a potem jeszcze raz przytulił.
- Nie daj się. Pamiętaj, jesteś od niż lepsza. Sto razy - dodał wesoło.
Dziewczyna zarumieniła się dosyć mocno i zagryzła dolną wargę.
- D-dziękuję. Tak często to mówisz - odparła cicho, zagryzając dolną wargę.

No... To co robimy? xD Ja na razie jakoś do Violetty nie chcę wracać, dalej mam lekkiego hopla co do HP XDD
Więc... Masz jakiś pomysł? Na cokolwiek? xD

Offline

 

#264 2015-08-06 11:33:31

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Pokiwała głową i pogłaskała go po włosach.
-Cieszę się że tak we mnie wierzysz.-mruknęła łagodnie i ucałowała czule jego wargi.
-Muszę już iść...-dodała.
Chłopak uśmiechnął się i pogłaskał ją po policzku.
-Zasługujesz na to.-mruknął łagodnie i musnął jej czoło.

Jeny znowu zasnęłam ;----;
Niestety nie mam ;-;

Offline

 

#265 2015-08-06 12:57:47

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Luna

Chłopak uśmiechnął się łagodnie, po czym pocałował ją dziewczynę nieco bardziej namiętnie. Objął ją mocno, głaszcząc po plecach, a kiedy się od siebie oderwali, odetchnął i pocałował ją w czoło.
- W takim razie idź. Do zobaczenia aniele. Bardzo cię kocham - odparł cicho, głaszcząc jej ramion.
Dziewczyna uśmiechnęła się leciutko, starając się pozbyć tych mocnych rumieńców.
- To słodkie. Dziękuję - odparła cicho i pocałowała go lekko w policzek. Dalej nie miała odwagi sama całować go w usta.

Offline

 

#266 2015-08-06 13:02:09

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Pokiwała głową i uśmiechnęła się.
-A ja ciebie.-powiedziała po czyn wstała i wyszła z dormitorium. Poszła do siebie gdzie wzięła prysznic i przebrała się a potem pojechała wraz z ojcem Davida do jego posiadłości.
Chłopak uśmiechnął się i musnął jej czoło.
-Niedługo będzie śniadanie.-mruknął łagodnie.
-Trzeba wstac.-dodał rozbawiony.


I co robimy? XDDD

Offline

 

#267 2015-08-06 13:22:10

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Hogwart

Adam/Luna

Chłopak westchnął ciężko i opadł na poduszki. Był sfrustrowany, że jego ukochana musiała tam jechać i usługiwać tym głupim ślizgonom.
Pokręcił głową, a potem wstał i poszedł do łazienki. Wziął prysznic, a następnie ubrał się i ruszył na śniadanie.
Blondynka zaśmiała się cicho i pokiwała głową.
- Ja wiem. I już wstałam, muszę iść do siebie - odparła i dotknęła jego nosa lekko, a potem wstała z kolan Harry'ego.


Nie wiem xD

Offline

 

#268 2015-08-06 13:27:13

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Hogwart

Cho;Harry
Gdy tam dojechała od razu zaczęła swoją pracę. Musiała sprzątać, gotować i spełniać różne polecenia swojego "szefa". Kiedy wróciła z powrotem do Hogwartu kilka godzin później nie chciała się z nikim widzieć, ani tym bardziej rozmawiać. Opadła na poduszki i przytuliła do siebie jedną z nich.
Chłopak pokiwał głową i zaśmiał się cicho.
-Dobrze. W takim razie widzimy się na śniadaniu.-odparł łagodnie i podniósł się, a potem ucałował ją jeszcze w policzek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ensidia.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl