#61 2016-01-03 23:42:12

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak pokiwał głową i potarł kark.
- Nie musisz dziękować. Nie pozwoliłbym ci zginąć. Nigdy - odparł wzruszając ramionami, po czym przyglądał się jej chwilę.
Dziewczyna zastanawiała się czy nie zadzwonić do Shane'a, ale postanowiła tego nie robić. W końcu wstała i poszła pod prysznic. Kiedy skończyła, wypiła dwie szklanki krwi, a potem ubrała się w krótkie spodenki i białą podkoszulkę, po czym włożyła słuchawki do uszu i wyszła z domu pobiegać.

Offline

 

#62 2016-01-03 23:46:56

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Dziewczyna przyglądała mu się dłuższą chwilę a potem skrzyżowała ręce na piersi.
-Dlaczego? Wiesz kim jestem prawda?-powiedziała nie spuszczając z niego wzroku.
-Nie znamy się.-dodała.
Chłopak w końcu podniósł się i wziął prysznic a potem ubrał ciemne jeansy i koszulkę po czym wyszedł z domu. Nie mógł przestać myśleć o tym całym zdarzeniu.

Offline

 

#63 2016-01-04 00:10:25

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak westchnął i pokręcił głową.
- Wiem, że jesteś łowcą Nora. Nie jestem głupi. Ale nie obchodzi mnie to - odparł, a potem przewrócił oczami.
- Nie pozwoliłbym zginąć nikomu, kto nie chce mnie skrzywdzić. Poza tym już ci mówiłem, lubię cię - dodał.
Dziewczyna biegła szybko i kiedy zakręcała w jakąś ulicę uderzyła kogoś z taką siłą, że upadła na chodnik i przeklęła.

Offline

 

#64 2016-01-04 00:15:51

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Uniosła brwi do góry a potem pokręciła głową.
-Skąd wiesz że nie chciałam cię zabić?-zapytała przyglądając mu się. Potem westchnęła i przeczesała włosy.
-Nie ważne. Zapomnij o tym wszystkim. Znajomość pomiędzy łowcą a wampirem jest niemożliwa.-dodała.
Chłopak szedł popadnięty w wielką zadumę gdy nagle się z kimś zderzył. Zamrugał parę razy a potem pomógł wstać dziewczynie.
-Nic ci nie jest?-odparł łagodnie.

Offline

 

#65 2016-01-04 00:26:27

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Zaśmiał się i pokręcił głową.
- Skąd wiem? Może dlatego, że gdybyś chciała to już to zrobiła. Wiem jak postępują łowcy i gdybyś chciała mnie zabić, to któreś już byłoby martwe - odparł, a potem przewrócił oczami.
- To wy tworzycie te granice. One istnieją tylko w waszych głowach - dodał, krzyżując ręce na piersi.
Dziewczyna podniosła wzrok, a widząc Shane'a zagryzła lekko dolną wargę.
- N-nie, wszystko dobrze. Dzięki - mruknęła i go wyminęła.

Offline

 

#66 2016-01-04 00:32:08

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Pokręciła głową a potem westchnęła.
-Ty niczego nie rozumiesz...-powiedziała patrząc mu w oczy.
-Jesteśmy wrogami. Powinieneś mnie nienawidzić tak samo jak ja powinnam nienawidzić ciebie. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek znajomości Caleb.-mruknęła a potem skierowała się w stronę wyjścia.
Shane westchnął po czym lekko złapał ją za rękę.
-Hej poczekaj...-mruknął i spojrzał na nią.
-Wszystko dobrze?-zapytał omiatając ją spojrzeniem.

Offline

 

#67 2016-01-04 00:41:05

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak westchnął, a potem dogonił ją i złapał za łokieć, odwracając do siebie.
- Nora, nie wiem dlaczego jesteś taka uparta, ale przemyśl to wszystko. Pomyśl o tym ile niewinnych zabiłaś przez bycie łowcą i zastanów się czy na pewno ci to odpowiada. I powiedz temu kolesiowi, Lucasowi, że jak tknie moją przyjaciółkę, a swoją siostrę, to ja przebije go kołkiem - odparł, a potem w końcu ją puścił i sam wyszedł ze szpitala.
Dziewczyna westchnęła i pokręciła głową, zabierając mu swoją rękę.
- Shane, daj spokój. Nie powinieneś ze mną rozmawiać. A ze mną okej, mówiłam już - odparła, krzyżując ręce na piersi.

Offline

 

#68 2016-01-04 06:14:15

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Spojrzała na niego jednak nic już nie powiedziała. A co on mógł woedzieć o byciu łowcą? Okej może zabijali kilku niewinnych wampirów jednak pozbywali się setek a nawet tysięcy tych złych. Westchnęła ciężko a potem wróciła do siebie do domu. Tam wzięła prysznic a potem opadła na łóżko po czym usnęła.
Chłopak westchnął cicho po czym spojrzał na nią troskliwie.
-Dlaczego nie? Nie rozumiem.-odparł łagodnie.

Offline

 

#69 2016-01-04 06:34:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak wrócił do siebie i wziął prysznic, a potem położył się i gapił w sufit. Zawsze zastanawiał się jak zmienić myślenie łowców. Kiedyś, dawno temu spotkał rodzeństwo łowców, które próbowało urządzić swego rodzaju rewolucję. Żądali większej selekcji zabijanych i sprawiedliwości. Wiele wampirów ich popierało. Dopóki ich własna rasa nie poderżnęła im w nocy gardeł. Westchnął na tą myśl, a potem wtulił się mocniej w poduszkę i zasnął.
Dziewczyna westchnęła i przewróciła oczami.
- Po prostu nie. To nie jest przecież wcale proste, przypomnę ci, że ty jesteś łowcą, a ja wampirem i jakbyśmy się nie starali, to ciągle dzieli nas przepaść. Ta znajomość byłaby zbyt problematyczna, a ja nie lubię problemów - odparła.

Offline

 

#70 2016-01-04 07:01:36

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Dziewczyna obudziła się następnego dnia rano. Uchyliła powieki i odetchnęła a potem podniosła się z łóżka. Ani Lucasa ani Shane'a nie było więc zrobiła tylko dla siebie śniadanie a później ubrała się i wyszła. Nie mogła przestać myśleć o Calebie i o jego słowach.
Czy to było na pewno w porządku aby wampir i łowca się zaprzyjaźnili?
Chłopak westchnął po czym pokręcił głową.
-Nie ma to dla mnie znaczenia kim jesteśmy. Lubię cię.-powiedział łagodnie.
-Jesteś inna. No i nie chcesz mnie zabić.-dodał rozbawiony.

Offline

 

#71 2016-01-04 16:59:33

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak wstał z samego rana i wziął prysznic. Potem wypił krew z torebki i postanowił wyjść do sklepu po coś do picia, bo wszystkie soki i cola się skończyły. Wszedł do marketu i poszedł w stronę działu z piciem.
Dziewczyna pokręciła lekko głową.
- Skąd to wiesz? Może chcę? - odparła po chwili.

Offline

 

#72 2016-01-04 18:25:37

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Brunetka poczuła wibracje telefonu a kiedy odczytała smsa westchnęła. Jej ojciec chciał się z nią spotkać niedaleko jakiegoś supermarketu. Od razu się tam skierowała i zobaczyła go. Podał jej jakąś kartkę po czym odszedł a gdy ta ją rozwinęła od razu zamarła widząc na niej twarz Caleba oraz jakieś blondynki a nad nimi był napis poszukiwani.
Chłopak uśmiechnął się słabo po czym pokręcił głową.
-Nie chcesz. Nie jesteś taka.-mruknął łagodnie po czym delikatnie ujął jej dłoń.

Offline

 

#73 2016-01-04 19:29:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak kupił najpotrzebniejsze rzeczy, a potem spakował je do reklamówki i wyszedł ze sklepu. Nagle zauważył niedaleko Norę. Zatrzymał się i spojrzał na nią nie wiedząc czy ma do niej podejść. Chyba tego nie chciała, więc ruszył dalej.
Dziewczyna zabrała mu swoją rękę i westchnęła.
- Shane, odpuść już. Po prostu mnie zostaw, nie chcę angażować się w jakąkolwiek znajomość, a tym bardziej tak skomplikowaną. Nienawidzę tej pieprzonej wieczności, ale to czego się przez nią nauczyłam to to, że nie można przywiązywać się do kogoś, kogo możesz stracić - odparła, opierając dłonie na biodrach.

Offline

 

#74 2016-01-04 19:38:11

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: All of me

Nora;Shane
Westchnęła ciężko i przymknęła na moment powieki a potem schowała tą kartkę do torby. No i co ona miała zrobić? Po chwili zauważyła niedaleko Caleba więc zagryzła wargę a potem do niego podbiegła.
-Masz chwilę?-zapytała.
Shane przyglądał jej się chwilę a potem westchnął.
-Dobrze. Skoro tak chcesz to niech tak będzie. Nie będę cię przecież zmuszał do znajomości.-mruknął wsadzając dłonie do kieszeni.

Offline

 

#75 2016-01-04 19:44:17

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: All of me

Caleb/Grace

Chłopak zamrugał parę razy zaskoczony, po czym spojrzał na Norę.
- Ostatnio nie chciałaś ze mną gadać - odparł, a potem westchnął.
- Ta, jasne. O co chodzi? - zapytał.
Dziewczyna pokiwała głową i westchnęła.
- Dziękuję - mruknęła, a potem odwróciła się na pięcie i odeszła. Wcale nie chciała tak postępować, ale nie mogła ryzykować przywiązania się do kogoś, a potem znów przeżyć stratę. Wystarczyło jej, że w każdej sekundzie martwiła się czy Caleb jest cały i akurat nie zabija go jakiś łowca.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nova.pun.pl www.anonimowe.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.totalwar.pun.pl www.grachaotic.pun.pl