#61 2016-09-20 00:20:58

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Dziewczyna zaśmiała się i pokiwała głową, a potem spojrzała zaciekawiona na przyjaciółkę. Gdy zapytała o Karola, zamrugała parę razy.
- Nie, teraz nie. Co prawda na początku roku spotkał się trochę z jakąś dziewczyną, ale nic z tego nie wyszło - odparła wzruszając ramionami.
- Lena... Czy ty... No wiesz, jak mówiłaś o tamtej nieodwzajemnionej miłości to miałaś na myśli mojego brata? - zapytała zaraz.

Offline

 

#62 2016-09-20 00:26:25

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Lekko przygryzła dolną wargę, a potem potarła kark spuszczając wzrok na swoje botki.
-To aż tak widać?-mruknęła, lecz zaraz pokręciła głową i uśmiechnęła się.
-Ale jak mówiłam to już skończone. Dla mnie Karol to już przeszłość i... No wiesz muszę patrzeć w przyszłość.-powiedziała rozbawiona i odgarnęła włosy z twarzy.

Offline

 

#63 2016-09-20 00:28:46

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Dziewczyna objęła przyjaciółkę ramieniem i poklepała po plecach.
- Nie widać aż tak, zrozumiałam to dopiero dzisiaj rano, jak was razem zobaczyłam - odparła po chwili.
- Rozumiem Lena. Chociaż uważam, że gdybyś nie spotkała na swojej drodze twojego narzeczonego, to ty i Karol moglibyście być razem. Czemu wcześniej o tym nie powiedziałaś? - zapytała zaciekawiona.

Offline

 

#64 2016-09-20 00:33:32

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Westchnęła i pokręciła głową.
-Nie miałam odwagi. Poza tym... Karol nie był raczej mną zbytnio zainteresowany.-powiedziała cicho kopiąc kamyk przed sobą.
-No i najwyraźniej tak czy siak nie byliśmy sobie przeznaczeni. Los chciał dla nas inaczej.-dodała zaraz po czym zerknęła na Airę.
-W twoim życiu też pojawi się ktoś wyjątkowy. Zobaczysz.-dodała po czym poczochrała ją po włosach.

Offline

 

#65 2016-09-20 21:08:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Aria przewróciła oczami i cicho zaśmiała.
- Karol do pewnego momentu nie był zainteresowany niczym oprócz siatkówki - odparła rozbawiona. Potem westchnęła i uśmiechnęła się słabo.
- Mam taką nadzieję - dodała.

Offline

 

#66 2016-09-20 21:15:30

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Dziewczyna zaśmiała się po czym pokręciła głową.
-Dobra nie ważne.-powiedziała, a potem objęła ją delikatnie. W końcu doszły pod dom Kłosów więc rudowłosa zatrzymała się i zerknęła na przyjaciółkę.
-To może jutro.spotkamy się w tym klubie co mówiłaś?-spytała po chwili łagodnie.

Offline

 

#67 2016-09-20 21:33:31

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria

Dziewczyna pokiwała głową i uśmiechnęła się.
- Pewnie, bardzo chętnie. Chcę też poznać resztę dziewczyn, która tam będzie. Mam nadzieję, że się ze wszystkimi dogadam - zaśmiała się. Zawsze lepiej jej się kolegowało z chłopakami i oprócz Leny nie miała żadnej przyjaciółki.

Offline

 

#68 2016-09-20 21:39:45

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena
Uśmiechnęła się lekko, a potem pokiwała głową.
-Jasne. Ale nie wiem czy wszystkie dziewczyny do jutra się zbiorą. Najważniejsze abyś poznała Arka.-powiedziała rozbawiona po czym poczochrała ją po włosach.
-Karol też mógłby przyjść. I ten chłopak... Em... Gabriel. Im nas więcej tym lepiej.-mruknęła wesoło po czym przytuliła ją.
-I mam nadzieję, że wszystko w twoim życiu się ułoży.-dodała.

Offline

 

#69 2016-09-20 21:48:54

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Aria/Karol

Pokiwała głowa i uśmiechnęła się.
- Ja też mam taką nadzieję, a na razie się cieszę, że tobie się układa. I że będę świadkową! Nie mogę się doczekać, będzie cudownie - odparła radośnie.
- A teraz lecę, bo nogi mi odpadają. Do zobaczenia - pożegnała się w końcu i weszła do domu. Karol także niedawno wrócił z siłowni i teraz zajmował się kolacją. Aria postanowiła trochę ponagrywać do jakiegoś vloga, a miły wieczór z bratem wydał się jej całkiem fajnym materiałem, szczególnie, że widzowie lubili gdy w filmach pojawiał się Karol.

Offline

 

#70 2016-09-20 21:55:19

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna uśmiechnęła się pod nosem, a potem skierowała się do siebie do domu. Już nie mogła się doczekać przyjazdu ukochanego i tego spotkania. Kiedy już tam dotarła poszła do łazienki i wzięła prysznic, a potem ułożyła się na łóżku z laptopem.
Chłopak cały dzień spędził w schronisku. Tylko tak mógł nie myśleć o siostrze Kłosa. Wiedział, że ona i tak nigdy nie zwróci na niego uwagi. Może powinien poprosić Karola o pomoc? Westchnął cicho po czym kiedy tylko dotarł do domu wszedł na górę, ściągnął ubranie prócz bokserek i opadł na łóżko.

Offline

 

#71 2016-09-20 23:05:30

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Spędzili z siostrą przyjemny wieczór, a potem on poszedł wziąć prysznic, a Aria usiadła w salonie z laptopem i zajęła się montażem dzisiejszego materiału, a także swojego nowego coveru piosenki "Amsterdam" Imagine Dragons. Siedziała tak do późna i zasnęła na kanapie. Karol, kiedy już ogarnął się do spania, zauważył śpiącą siostrę. Odstawił laptopa, po czym zaniósł Ariadnę do łóżka i sam poszedł się położyć.

Offline

 

#72 2016-09-20 23:13:34

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Następnego dnia dziewczyna obudziła się dość wcześnie. Przeciągnęła się po czym ubrała krótkie spodenki i założyła bluzę a na nogi włożyła trampki. Włosy związała jeszcze w wysoki kucyk, a do uszu włożyła słuchawki po czym puściła muzykę i wyszła z domu ruszając biegiem przed siebie.
Chłopak obudził się, a potem poszedł pod prysznic. Ubrał się, a kiedy zajrzał do lodówki nieco się skrzywił. Powinien zrobić jakieś zakupy. Wsiadł do auta po czym odpalił silnik i ruszył do pobliskiego supermarketu.

Offline

 

#73 2016-09-20 23:20:59

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Karol wstał następnego dnia z samego rana i jak zawsze przebrał się w dresy i biały podkoszulek, a potem wyszedł z domu i ruszył do pobliskiego parku, robiąc swoją zwyczajną, codzienną trasę.
Aria wstała trochę później, po czym poszła do kuchni. Po wczorajszych wyczynach Karola w kuchnie nie było tam za wiele produktów, więc ubrała na siebie swoje kigurumi niebieskiego jednorożca i wyszła w nim do pobliskiego supermarketu. Po prostu nie chciało jej się ubierać, robiła tak dosyć często. Przy okazji wzięła też kamerę żeby nakręcić trochę materiału. Zazwyczaj się nigdzie bez niej nie ruszała.

Offline

 

#74 2016-09-20 23:27:36

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Siatkówka

Lena;Gabriel
Dziewczyna biegła w umiarkowanym tempie zupełnie pochłonięta słuchaniem muzyki. Jednak kiedy wybiegała z zakrętu z kimś się zdarzyła i poślizgnęła się na świeżej rosie po czym upadła obijając sobie tyłek.
Gabriel wkładał właśnie do wózka najpotrzebniejsze produkty i właśnie stał przed półką z napojami kiedy zauważył siostrę Karola. Zamrugał parę razy widząc ją w bardzo oryginalnym stroju i zaśmiał się pod nosem po czym podszedł bliżej.
-Cześć.-przywitał się łagodnie.

Offline

 

#75 2016-09-20 23:41:12

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Siatkówka

Karol/Aria

Nie zdążył wyhamować na zakręcie i ktoś wpadł prosto na niego. Zamrugał parę razy, a widząc Lenę, która upadła na ziemię, od razu znalazł się obok niej.
- Hej, przepraszam. Wszystko w porządku? - zapytał ze zmartwieniem.
Aria obejrzała się i zauważyła Gabriela. Uśmiechnęła się do niego lekko.
- No cześć - przywitała się i skierowała na niego kamerę.
- Przywitaj się z moimi widzami - roześmiała się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grachaotic.pun.pl www.anonimowe.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.k2008sgsp.pun.pl www.totalwar.pun.pl