#46 2019-07-04 01:17:45

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna spojrzała na niego zaskoczona jednak przystała na jego propozycję. Była zmęczona, a na zewnątrz tym bardziej nie chciała spać. Weszli oboje do jego namiotu.
-Dzięki... - powiedziała po chwili. Wiedziała, że wcześniej nie była dla niego zbyt miła.
-Dużo to dla mnie znaczy - dodała.
Alec skrzywił się i westchnął cicho.
-To nie jest... Zbyt przyjemna historia - powiedział jednak stwierdził, że skoro ona się przed nim otworzyła to on też powinien.
-Kradłem... W sumie wszystko co się dało. Więcej jedzenia, jakieś leki... Tak naprawdę nie były one dla mnie tylko... tylko dla mojej mamy. Bo wiesz ona była w ciąży. Nie chciałem aby kanclerz się dowiedział więc wszelkie badania robiliśmy w pokoju. Potem to odkryli i mnie zamknęli. Nie wiem nawet czy oni żyją... - powiedział i spuścił wzrok na swoje buty.

Offline

 

#47 2019-07-04 01:27:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Olivier

Dziewczyna wysłuchała uważnie Aleca, a gdy skończył, zerknęła na niego lekko zaskoczona.
- Czyli... Jest szansa, że masz rodzeństwo. To nie zdarzyło się od kilkudziesięciu lat. Łał. - rzuciła, po czym odwróciła się w pełni w jego stronę i położyła rękę na jego dłoni.
- Jesteś dobrym człowiekiem, Alec. W przeciwieństwie do dużej części z nas - uśmiechnęła się słabo.
Olivier rozejrzał się po namiocie widząc, że jego towarzyszka na jedną noc zniknęła. Nie był ani zdziwiony, ani przejęty, szybko zaczął ogarniać koce, na których przedtem spali. Zerknął na Ariel i wzruszył ramionami.
- Jak cię zabiją to kto będzie nam truł dupę o bycie odpowiedzialnym? - mruknął z lekkim rozbawieniem i podał jej koc.

Offline

 

#48 2019-07-04 01:31:39

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Uniosła brew, a potem przewróciła oczami i wzięła od niego koc.
-Bardzo zabawne i bardzo na miejscu, wiesz? - mruknęła po czym rozłożyła sobie wszystko na podłodze. Przecież nie będzie z nim spała w jednym łóżku, prawda? Szczególnie po tym co stało się w grze w butelkę.
Chłopak westchnął i pokręcił głową.
-Albo wyrzucili ją z Arki... - odparł i przetarł powieki, które zrobiły się lekko wilgotne.
-Dobra. Nieważne... Powoli zaczyna świtać więc może powinniśmy się pójść położyć - powiedział i podniósł się z ziemi po czym podał rękę dziewczynie i pomógł jej wstać.

Offline

 

#49 2019-07-04 01:37:59

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna westchnęła cicho, ale potem podniosła się ziemi i otrzepała spodnie.
- Tak... Ja... Pójdę tam - wskazała na namiot, w którym spała tylko jakaś dziewczyna. Odwróciła się i już ruszyła w jej stronę, ale zaraz zatrzymała się jeszcze i zerknęła na Alexandra.
- Alec? Dziękuję. Za rozmowę i... Gdybyś mnie potrzebował, to wiesz gdzie mnie szukać - posłała mu lekki uśmiech i udała się do namiotu.
Chłopak przewrócił oczami i westchnął, ale nic nie powiedział. Kolejne "wyluzuj, księżniczko" pewnie tylko by ją bardziej rozzłościło. Widząc jak układa rzeczy na podłodze przewrócił oczami.
- Nie denerwuj mnie i połóż się tam. Podłogę zostaw mnie - westchnął, wskazując jej pryczę.

Offline

 

#50 2019-07-04 08:13:17

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Spojrzała na pryczę, a potem na Olivera.
-Jesteś pewien? - zapytała jednak widząc jego minę westchnęła i pościeliła sobie na pryczy. Potem ułożyła się na niej wygodnie i zerknęła na chłopaka, który już leżał niedaleko niej na podłodze.
-Mogę cię o coś zapytać? Dlaczego... Dlaczego mnie wtedy pocałowałeś? - spytała poprawiając sobie poduszkę.
Chłopak posłał jej delikatny uśmiech i przeczesał włosy.
-Nie ma sprawy. Dobrej nocy Lena i do jutra - powiedział łagodnie po czym sam skierował się do namiotu. Tam ułożył się na wolnej pryczy i niedługo potem zasnął. Był już trochę zmęczony.

Offline

 

#51 2019-07-04 09:23:18

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna weszła do jednego z namiotów i ułożyła się na wolnej pryczy. Przykryła się kocem, a potem zamknęła oczy i bardzo szybko. Obudziła się, gdy słońce było już wysoko na niebie, a w namiocie nie było nikogo. Powoli podniosła się z pryczy i przetarła oczy, po czym wyszła. Większość nastolatków kręciła się koło resztek ogniska, niektórzy trzymali się za głowę. Lena na szczęście nie miała kaca, więc udała się do kapsuły, gdzie znalazła dwie ranne z wczoraj, którym zmieniła opatrunek.
Oliver już prawie zasypiał, gdy usłyszał pytanie Ariel. Uchylił powieki i zerknął na nią, uśmiechając się pod nosem.
- Takie miałem zadanie, więc to zrobiłem. Możesz być czasem bardzo irytująca, ale jesteś ładna - odparł wzruszając ramionami.

Offline

 

#52 2019-07-04 09:36:39

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Przyglądała mu się chwilę, a potem uśmiechneła się pod nosem i wtuliła się mocno w poduszkę.
-Dobranoc Oliver - powiedziała przymykając powieki. Chwilę jeszcze nie mogła zasnąć przez to co się stało kilkanaście minut wcześniej, jednak w końcu zmęczenie wzięło nad nią górę i pogrążyła się w głębokim śnie.
Chłopak przebudził się nad ranem. Ziewnął po czym podniósł się i przetarł oczy. Trochę osób kręciło się po namiocie, a spora też część osób jeszcze spała. Wstał i wyszedł z namiotu. Czuł lekkie burczenie w brzuchu więc wszedł do kapsuły, a widząc w niej Lenę lekko się uśmiechnął.
-Dzień dobry - odparł łagodnie podchodząc bliżej.
-Jak spałaś? - spytał.

Offline

 

#53 2019-07-04 12:51:05

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna najpierw zmieniła opatrunek rannej podczas lądowania, a potem zajęła się nogą dziewczyny zaatakowanej przez krokodyla. Gdy zawiązała bandaż, w kapsule zjawił się Alec. Dziewczyna uśmiechnęła się do niej lekko i skinęła głową.
- Dzień dobry. Nieźle, nie będę narzekać - odparła wzruszając ramionami, po czym sięgnęła po butelkę z wodą i wypiła kilka łyków.
Oliver poczekał aż Ariel spokojnie zaśnie, a potem sam odpłynął. Rano obudził się jeszcze przed nią. Podniósł się do siadu i przeciągnął, po czym rozejrzał się po namiocie. Dziewczyna wciąż spała, więc uznał, że przebierze się w ubrania, które znalazł na pokładzie lądownika.

Offline

 

#54 2019-07-04 13:17:22

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna przebudziła się chwilę po Oliverze. Uchyliła powieki i rozejrzała sie. Zauważyła chłopaka, który był prawie nagi więc wsadziła głowę w poduszkę czując gorąc. Po kilku minutach podniosła się do siadu.
-Hej... - powiedziała łagodnie przeczesując lekko poczochrane włosy.
Alec uśmiechnął się po czym rozejrzał się za jakimś jedzeniem.
-Myślisz, że powinniśmy to wszystko jakoś równo porozdzielać? Ustalić racje? - zapytał po chwili przeglądając co mają na składzie.
-Głównie wszystko w puszkach - mruknął niezadowolony.

Offline

 

#55 2019-07-04 13:31:37

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna westchnęła i założyła ręce na piersi.
- Nie ma opcji, że zgodzą się na racjonowanie. To i tak cud, że udało się ludzi zmotywować do pracy, jeśli ograniczymy im dostęp jak na Arce, to będą się buntować. Musimy mieć nadzieję na ich zdrowy rozsądek - odparła.
- Lepsze to niż nic - odparła lekko rozbawiona jego skrzywioną miną.
Oliver zmienił spodnie, a potem włożył swoje ciężkie buty. Już miał zakładać koszulkę, gdy zauważył, że Ariel już się obudziła. Widząc jej czerwoną twarz, uśmiechnął się pod nosem.
- Hej. Widzisz coś, co ci się podoba, księżniczko, że się tak rumienisz? - odezwał się lekko rozbawiony, unosząc brew do góry.

Offline

 

#56 2019-07-04 13:53:08

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna uniosła brew, a potem odwróciła głowę.
-Nie wiem o czym mówisz - powiedziała, a potem podniosła się z łóżka.
--Poza tym wcale nie jesteś taki atrakcyjny jak myślisz - dodała poprawiając pogniecioną koszulkę.
Chłopak pokiwał głową i wziął puszkę z fasolką.
-To prawda - powiedział przysiadając na podłodze.
-Ale bym się napił kawy... - jęknął przecierając powieki.
-Nie ma tu żadnych kawowców? Łatwo by było potem zmielić te ziarna - mruknął rozbawiony.

Offline

 

#57 2019-07-04 14:06:53

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Olivier

Dziewczyna zaśmiała się, po czym także złapała jakąś puszkę i także usiadła.
- Myślę, że nie masz na co liczyć. Z tego co widzę jesteśmy w klimacie umiarkowanym, a kawowce rosną w podzwrotnikowym. - odparła rozbawiona i zabrała się za jedzenie.
Olivier uniósł brwi, po czym uśmiechnął się jeszcze szerzej i podszedł bliżej dziewczyny na tyle, że mógł czuć ciepło jej ciała i zapach.
- Tak? Wiesz ile dziewczyn chciałoby być teraz na twoim miejscu? - mruknął z rozbawieniem, lekko odgarniając jej włosy z różowego policzka.
- Poza tym chyba nie powiesz mi, że jest ci aż tak gorąco - dodał.

Offline

 

#58 2019-07-04 14:19:15

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Cały czas obserwowała każdy jego ruch. Kiedy dotknął jej policzka poczuła jeszcze większe gorąco, jednak zaraz się opamiętała i chwyciła jego dłoń.
-Przestań. Możesz sobie tak bajerować inne dziewczyny ale nie mnie, jasne? - powiedziała, po czym wyminęła go u wyszła. Musiała zaczerpnąć świeżego powietrza.
Alex pokiwał głową ze skwaszoną miną.
-Szkoda... Przydałoby się też gdzieś ogarnąć miejsca, gdzie można się wykąpać - powiedział przeczesując włosy.
-Podobno grupa znalazła jakiś zbiornik ale jakiś krokodyl tam grasuje - dodał krzywiąc się.

Offline

 

#59 2019-07-04 15:02:54

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: The 100

Lena/Oliver

Dziewczyna skończyła jeść, po czym odłożyła pustą puszkę i przeciągnęła się.
- Tak, wczoraj przecież zszywałam dziewczynę, która miała z nim kontakt. Kąpanie się tam jest zbyt ryzykowane. Trzeba znaleźć jakiś płytki staw albo coś w tym stylu. - odparła i podniosła się z ziemi.
- No i nie można przestać szukać zapasów. Przydałoby się też jakieś polowanie - westchnęła.
Oliver tylko zaśmiał się pod nosem i pokręcił głową. Dobrze wiedział, że Ariel nie była łatwą dziewczyną. Zresztą niespecjalnie mu zależało. Po prostu bawił go jej widok, takiej zaczerwienionej.
W końcu chłopak założył koszulkę, a na to swoją ciemną kurtkę, poprawił względnie włosy, po czym wyszedł z namiotu. Rozejrzał się i podszedł do grupy znajomych, którzy poinformowali go, że kończą płot z południowej strony obozu.

Offline

 

#60 2019-07-04 15:39:03

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: The 100

Ariel;Alexander

Dziewczyna odetchnęła cicho i przeszła się po obozie przyglądając się jak nastolatkowie budują ogrodzenie. Po chwili usłyszała jak dwóch chłopaków wbiegają do obozu wraz ze sporą ilością ręcznie zrobionej broni.
-Patrzcie co znaleźliśmy! - odparł jeden z nich. Ariel zmarszczyła brwi i podeszła bliżej. Broń wyglądała na dość świeżo zrobioną. Do tego dość profesjonalnie.
-Gdzie to znaleźliście? - spytała.
-Niedaleko jakiegoś szałasu - odparł Paul.
-Powinniście to odnieść na miejsce - powiedziała po chwili, na co Gary mocno zmarszczył brwi.
-Potrzebujemy tego! Poza tym nie będziemy cię słuchać! - warknął.
-Właśnie. Tak naprawdę tylko nam przeszkadzasz - odezwał się po chwili i wyciągnął broń na co wszyscy momentalnie się usunęli.
Alec pokiwał głową i odłożył pustą puszkę. Miał coś powiedzieć ale usłyszał zamieszanie na zewnątrz więc wyszedł z kapsuły zobaczyć co się dzieje.
-Co jest? - odparł lekko przerażony widząc nastolatka z bronią celującego w kierunku Ariel.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgbiotech.pun.pl www.agh-podyplomowe-zarz.pun.pl www.husarteam.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl