#31 2016-04-11 01:03:28

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna pokręciła głową i uśmiechnęła się łagodnie.
-Nie. Dziękuję, że pytasz.-powiedziała łagodnie po czym spojrzała na parkiet, gdzie tańczyło sporo par. Potem przeniosła wzrok na chłopaka i posłała mu uśmiech.
-Cieszę się, że na ciebie wpadłam.-dodała zaraz.
Nathaniel uniósł dłonie po czym pokręcił głową.
-Dobra dobra... Mówiłem nie gorączkuj się tak.-odparł po czym dopił swojego szampana.
-Powinnaś trochę się rozluźnić.-dodał.

Offline

 

#32 2016-04-11 01:11:01

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak pokiwał powoli głową i uśmiechnął się lekko. Ta wiedźma była trochę inna niż wszystkie, które poznał. Nie była taką suką. Ale nie zmieniało to jednak faktu, że Adrien nie przywiązywał się do ludzi innych niż jego siostra. Wiedział, że z jego naturą i wiecznym życiem na pewno nie jest o dobrym pomysłem. Był uprzejmy i dobrze wychowany, dlatego był miły dla ludzi dookoła. Gdy jednak chciał był zimny i oschły.
Olivia wypiła kolejny kieliszek i zerknęła na chłopaka z ukosa.
- Dlaczego tak bardzo cię to interesuje, co? Przecież jestem tylko krwiopijcą - mruknęła niezadowolona marszcząc nos. Nigdy nie lubiła wilków. Śmierdziało od nich gorzej niż od psów, a poza tym byli wścibscy i wsadzali nos w nie swoje sprawy. No i jeden z wilków zabił jej innego brata. To po jego śmierci matka i ojciec zamienili ją w wampira. Adrien urodził się pół-demonem po ojcu - ale ona oraz jej zmarły brat, Harry, byli czarownikami. Po śmierci Harry'ego rodzice uznali, że nie chcą tracić kolejnego dziecka - więc stworzyli nowy gatunek - wampira, ją, Pierwotną.

Offline

 

#33 2016-04-11 06:23:03

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie, a potem bardzo powoli i ostrożnie ujęła jego dłoń.
-Może zatańczymy?-zapytała łagodnie przygryzając wargi i wskazując podbródkiem na parkiet.
Chłopak zaśmiał się cicho i wzruszył ramionami.
-Nie wiem. Taka natura.-odparł rozbawiony, a potem przyjrzał się jej uważnie.
-Po prostu mnie intrygujesz. Zwykle nie rozmawiam z pijawkami zwłaszcza kiedy mnie tak obrażają. Nie wiem co jest w tobie takiego wyjątkowego.-mruknął i uśmiechnął się pod nosem.

Offline

 

#34 2016-04-11 06:56:48

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak zamrugał parę razy zaskoczony kiedy poczuł jak dotyka jego dłoni. Zawahał się. Ale zaraz potem uśmiechnął się uprzejmie i skinął głową.
- Oczywiście. Chodź - odparł łagodnie i poprowadził ją na środek parkietu. W tle unosiła się powolna i delikatna melodia. Objął ją więc i zaczął tańczyć.
Olivia przewróciła oczami i westchnęła.
- Przykro mi, bo ja nie lubię mówić o sobie obcym, denerwującym kundlom, więc chyba za wiele się o mnie nie dowiesz - stwierdziła chłodno.

Offline

 

#35 2016-04-11 07:01:53

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna uśmiechnęła się łagodnie po czym objęła go za szyję i również zaczęła się poruszać w rytm delikatnej muzykii. Zerknęła mu w oczy i lekko przygryzła wargi.
-Nie ufasz mi prawda?-zapytała po chwili przyglądając się jej.
-Dlatego, że jestem wiedźmą? Czy jest inny powód?-dodała unosząc brew do góry.
Nathaniel pokiwał głową i uśmiechnął się.
-Zauważyłem moja droga.-mruknął rozbawiony po czym lekko się ukłonił.
-A więc pozwolisz że nie będę zajmował dłużej twojego cennego czasu i się oddalę.-dodał.

Offline

 

#36 2016-04-11 07:06:30

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Zamrugał parę razy, a potem pokręcił lekko głową.
- Nie bierz tego do siebie, wiedźmy to suki. Ale ty nią nie jesteś. To nic osobistego Rose, ja nie ufam większości ludzi dookoła - stwierdził, po czym bardzo delikatnie okręcił ją dookoła.
Blondynka uniosła brew na te jego dobre maniery. Westchnęła i przewróciła oczami.
- Ta, idź już sobie - mruknęła, a kiedy się oddalił dokończyła kolejny kieliszek i już miała odejść od stołu kiedy ojciec znalazł się przy niej i złapał ją za rękę. Spojrzała na niego przestraszona, a on pochylił się jej do ucha.
- Olivio, zachowuj się jak na damę przystało inaczej poniesiesz konsekwencje - mruknął i zaraz potem odszedł zostawiając nieco oszołomioną blondynkę.

Offline

 

#37 2016-04-11 07:12:39

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna powoli pokiwała głową i uśmiechnęła się delikatnie.
-Miło z twojej strony, że tak mówisz ale uwierz... Potrafię nią być.-powiedziała rozbawiona, po czym okręciła się.
-Ale nie dla osób, które lubię.-mruknęła łagodnie, a potem lekko zagryzła dolną warge.
-Zauważyłam, że jakiś człowiek przygląda nam się od dłuższego czasu.-odparła po chwili.
Chłopak uśmiechnął się po czym odszedł i zaczął kokietować jakąś rudowłosą pannę.  Co jakiś czas zerkał w kierunku Olivii, a gdy zauważył jej zmieszanie po rozmowie z jakimś facetem lekko zmarszczył brwi. Chciał się zapytać o co chodziło, ale byłby wtedy zbyt wścibski.

Offline

 

#38 2016-04-11 07:22:10

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak zaśmiał się cicho i objął ją nieco mocniej.
- A więc mam rozumieć, że mnie lubisz? - mruknął unosząc brew do góry. Na jej kolejne słowa rozejrzał się ukradkiem i zauważył swojego ojca. Zacisnął zęby i westchnął cicho.
- Mój ojciec. Nie przejmuj się - dodał cicho.
Olivia odetchnęła głęboko, po czym ruszyła porozmawiać z tymi wszystkimi nadętymi gośćmi. Nie chciała znów oberwać od ojca. Chociaż wiedziała, że jeżeli ona i Adrien niedługo nie uciekną, to ojciec ich zadręczy. Byli nieśmiertelni, będzie ich dręczył po wieki.

Offline

 

#39 2016-04-11 07:27:08

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna pokiwała lekko głową i przygryzła wargi wyczuwając jego spięcie mięśni. Chyba nie za bardzo się lubili. Kiedy chłopak jeszcze raz ją okręcał nieco nogi jej się poplątały i potknęła się o swoją suknię tak, że wpadła na jego tors przy okazji naciskając swoim ciałem na jego bandaże.
-P-Przepraszam...-mruknęła delikatnie się czerwieniąc.
Chłopak porozmawiał chwilę z rudowłosą jednak stwierdził, że nie ma za dużo w głowie więc pożegnał się i odszedł. Po chwili wpadł na kogoś więc przytrzymał tą osobę, a widząc, że to Olivia uśmiechnął się.
-Znów na siebie wpadamy.-odparł rozbawiony.

Offline

 

#40 2016-04-11 15:01:39

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak syknął cicho czując jak ból rozchodzi się po całym jego ciele kiedy Rose wpadła na jego tors, obijając się o jego rany. Mimo to objął ją żeby się nie przewróciła i sam utrzymał na szczęście równowagę.
- N-nie szkodzi - mruknął i delikatnie ustawił ją do pionu.
Olivia spojrzała na tego, kto na nią wpadł, a widząc Nathaniela zacisnęła zęby i odetchnęła głęboko. Nie chciała znów oberwać, więc nie mogła robić awantury - gdyby tylko mogła...
- Następnym razem uważaj jak chodzisz - burknęła.

Offline

 

#41 2016-04-11 16:08:07

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna spojrzała na niego uważnie i przygryzła wargi.
-Na pewno wszystko dobrze? Nic ci nie zrobiłam?-mruknęła patrząc na niego uważnie. Bała się, że to przez jej niezdarność on sobie coś zrobił.
Nathaniel uśmiechnął się pod nosem, a potem ujął jej dłoń i czule ją ucałował.
-Wybacz moja droga.-mruknął łagodnie.
-Może zechciałabyś zatańczyć?-zapytał po chwili poruszając brwiami.

Offline

 

#42 2016-04-11 19:00:56

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak uśmiechnął się lekko i pokręcił głową.
- Nie moja mała wiedźmo, nic mi nie zrobiłaś. Jak byś mogła, taka kruszyna - mruknął łagodnie, po czym wyprostował się i odetchnął. Ból powoli przechodził więc się trochę odprężył.
Olivia spojrzała na jego dłoń i przewróciła oczami.
- Gdyby damie wypadało odmawiać to bym odmówiła, ale że nie wypada, w taki razie chodź - mruknęła i poszła z nim na parkiet.

Offline

 

#43 2016-04-11 19:15:15

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna uiechnęła się delikatnie, a potem lekko poprowadziła chłopaka do stolika.
-Chodź. Powinieneś usiąść.-mruknął łagodnie i delikatnie pogłaskała go po włosach.
-Może.... Mogłabym zobaczyć co masz pod koszulką?-zapytała po chwoili.
Chłopak poprowadził ją na parkiet, a potem zaczął poruszać się rytm melodii.
-Nie musisz się tak na nie dąsać. Nic nie zrobiłem.-odparł po chwili po czym okręcił blondynkę i przyciągnąl ją do siebie.

Offline

 

#44 2016-04-11 19:22:49

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak nie rozumiał czemu się tak o niego martwi. Westchnął i usiadł przy stoliku, a potem uniósł brew rozbawiony.
- Chcesz żeby się tu dla ciebie rozebrał panienko? - zaśmiał się przyglądając się dziewczynie z rozbawieniem.
Olivia zagryzła dolną wargę i spojrzała mu w oczy.
- Jesteś denerwujący i to mi wystarczy - stwierdziła.
- Czemu ci tak zależy? Przecież traktuję cię okropnie - dodała.

Offline

 

#45 2016-04-11 19:33:52

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna zaśmiała się cicho, a potem pokręciła głową.
-Głupek z ciebie wiesz?-mruknęła rozbawiona, a potem odgarnęła kosmyki włosów z twarzy.
-Oczywiście, że nie tutaj. Gdzieś gdzie nie ma ludzi.-dodała lekko przygryzając wargi, a gdy zorientowała się jak to zabrzmiało delikatnie się zaczerwieniła.
Nathaniel wzruszył ramionami po czym uśmiechnął się.
-Nie wiem. Po prostu mnie intrygujesz.-odparł rozbawiony.
-Ciekawy z ciebie przypadek. A ja lubię ciekawe przypadki.-dodał i przycisnął lekko jej ciało do siebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otaku-koszalin.pun.pl www.pokemon-game-for.pun.pl www.wsk.pun.pl www.fifakrotoszyn.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl