#46 2016-04-11 20:07:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak roześmiał się i pokręcił głową.
- No już, nie rumień się tak - mruknął rozbawiony i odgarnął jej z twarzy kosmyk włosów.
- Rose, doceniam twoje starania, ale nie wiem po co chcesz żebym ci pokazywał co mam pod koszulą - dodał po chwili już poważniej i z mniejszą czułością. Ta wiedźma na trochę za dużo sobie pozwalała.
Zresztą Olivia podobnie myślała o Nathanielu, który przyciskał jej ciało do swojego, co sprawiało, że zapach zmokłego psa zmieszany z jego wodą kolońską wdzierał się jej do nozdrzy.
- Nie pozwalaj sobie chłopczyku. Brakuje ci do mnie tak ze stu lat - stwierdziła.

Offline

 

#47 2016-04-11 20:11:06

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna zagryzła lekko dolną wargę, a potem westchnęła.
-Przecież widzę, że cię boli. Gdybyś mi to pokazał może mogłabym coś z tym zrobić.-mruknęła przyglądając mu się.
-Uwierz mi mogę pomóc.-dodała.
Chłopak uśmiechnął się i pokręcił głową.
-Tak sądzisz?-odparł rozbawiony unosząc brew do góry, po czym okręcił ją kilka razy, a potem przechylił nieco się nad nią nachylając.

Offline

 

#48 2016-04-11 20:24:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak przyglądał się jej chwilę, a potem westchnął cicho.
- No... Niech ci będzie jeżeli chcesz. Ale o nic nie pytasz. A teraz chodź - odparł i podniósł się, po czym wziął ją za rękę i poprowadził do wyjścia, w stronę ich części mieszkalnej posiadłości.
Olivia zagryzła dolną wargę i spojrzała na chłopaka, prosto w jego oczy.
- Tak sądzę - stwierdziła cicho i westchnęła.
- Czego ty ode mnie chcesz? Oczekujesz, że na ciebie polecę czy coś? - dodała unosząc brew.

Offline

 

#49 2016-04-11 20:50:14

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna pokiwała powoli głową, a potem poszła za nim do jednego z pokoi. Kiedy tam dotarli przymknęła drzwi i otworzyła swoją torebkę po czym wyjęła przygotowane leki.
-Usiądź i się rozbierz.-powiedziała łagodnie.
Chłopak uśmiechnął się po czym pokręcił głową.
-Nie. Oczywiście, że nie.-odparł łagodnie i wyprostował ją powoli.
-Sam nie wiem czego. Po prostu... Tak jak mówiłem zaintrygowałaś mnie. Nie tylko jako dziewczyna ale i jako wampirzyca.-mruknął rozbawiony.

Offline

 

#50 2016-04-11 20:55:21

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak usiadł na łóżku i spojrzał uważnie na Rose. Złapał jej nadgarstek i spojrzał jej w oczy.
- Rose, nie podejrzewam cię o nic złego, ale jeżeli zrobisz coś co będzie zupełnym przeciwieństwem uleczenia mnie to obiecuję, że długo nie pożyjesz - odezwał się, a potem ją puścił i zdjął marynarkę, a potem koszulę. Jego tors był obandażowany, a na skórze było sporo siniaków i blizn.
Olivia uniosła brew i zaśmiała się pod nosem.
- Wampirzyca? A niby co cię tak zaintrygowało w tym, że jestem wampirem? - mruknęła cicho żeby nikt jej nie usłyszał. Normalni obywatele nie powinni wiedzieć kim jest.

Offline

 

#51 2016-04-11 21:01:21

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Zamrugała parę razy, a potem powoli pokiwała głową i przygryzła wargi.
-S-Spokojnie... Nic ci nie zrobię.-powiedziała, a potem lekko potarła swój nadgarstek. Odgarnęła włosy po czym powoli rozwinęła jego bandaże. Widząc te wszystkie rany, aż wstrzymała oddech ale o nic nie pytała tylko przyłożyła dłonie do jego skóry i wypowiedziała zaklęcie.
-Na początku może szczypać.-mruknęła cicho.
Chłopak uśmiechnął się po czym pokręcił głową.
-Sam nie wiem. Po prostu.-odparł rozbawiony, a kiedy melodia się skończyła delikatnie ujął jej dłoń i ją ucałował.
-Dziękuję za taniec.-mruknął.

Offline

 

#52 2016-04-11 21:04:42

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak pokiwał głową i odetchnął, a kiedy poczuł lekkie szczypanie tylko zacisnął zęby i nieco się spiął. Źle się czuł z tym, że wiedźma mu pomaga, że musi się na nią zdać - ale z drugiej strony chciał w najbliższym czasie zaplanować jakąś ucieczkę od ojca - a to oznaczało, że musiał być w pełni sił.
Olivia westchnęła i zabrała mu swoją dłoń.
- Jak na takiego durnia całkiem dobrze tańczysz - stwierdziła, a potem odwróciła się i odeszła. Wzięła kolejny kieliszek z alkoholem i wypiła jego zawartość. Miała nadzieję, że ojciec będzie zadowolony i jej się nie dostanie.

Offline

 

#53 2016-04-11 21:11:24

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna spojrzała na niego i przygryzła wargi.
-Wytrzymaj jeszcze chwilę.-powiedziała łagodnie, a kiedy zauważyła, że rany się zagoiły odwróciła go do siebie przodem i zajęła się jego torsem.
-Niestety nie potrafię sprawić, że blizna zniknie.-mruknęła cicho unosząc wzrok.
Chłopak zaśmiał się cicho i sam wziął kieliszek, a potem wyszedł na świeże powietrze. Strasznie tu było gorąco. Wyszedł do ogrodu i osetchnął po czym spojrzał w gwiazdy.

Offline

 

#54 2016-04-11 21:17:42

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak westchnął i wzruszył ramionami.
- Nie dbam o to czy mam blizny. Póki nie boli jest spoko - mruknął po chwili.
- Dziękuję, że to robisz, chociaż nie wiem dlaczego - dodał.
Olivia postanowiła się przewietrzyć. Wyszła do ogrodu i spojrzała w gwiazdy. Nagle poczuła jak ktoś obejmuje ją jedną rękę w pasie.
- Nieźle się spisujesz córko - usłyszała przy uchu szept i zadrżała. Ojciec.
- D-dziękuję ojcze - odparła cicho, a kiedy jego dłoń dotknęła jej piersi zacisnęła zęby.
- Spokojnie, przecież cię nie skrzywdzę - zaśmiał się gardłowo - Przynajmniej nie dziś. Ale uważaj na tego kundla - dodał, a potem odwrócił ją do siebie mocno łapiąc za nadgarstek. Zerknął jej w oczy, a jego własne stały się czerwone.
- A bratu powiedz żeby uważał na wiedźmę - warknął. Chwilę tak na nią patrzył, a potem odszedł.

Offline

 

#55 2016-04-11 21:39:55

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna pokiwała powoli głową, a potem uśmiechnęła się słabo.
-Pomogłeś mi już dwa razy. Chciałabym ci się jakoś za to odwdzięczyć.-powiedziała łagodnie, a gdy skończyła odetchnęła.
-Lepiej ci?-zapytała unosząc na niego wzrok.
Nathaniel spojrzał na tą sytuację i lekko zmarszczył brwi. Chwilę się temu przyglądał po czym powoli do niej podszedł.
-To twój ojciec? To on cię tak pobił?-mruknął wskazując na wargę. Szczerze mówiąc trochę się martwił.

Offline

 

#56 2016-04-11 21:52:50

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak pokiwał głową i odetchnął.
- Tak, dziękuję - odparł, po czym ujął jej dłoń i pocałował ją leciutko.
- Jesteś wyjątkową wiedźmą, wiesz? - dodał rozbawiony. Nie chciała go zabić - to już coś.
Olivia uniosła lekko załzawione oczy na Nathaniela i przewróciła nimi.
- Znowu ty? Daj mi w końcu spokój, to nie twoja sprawa - warknęła i ominęła chłopaka, zmierzając wgłąb ogrodu.

Offline

 

#57 2016-04-11 22:00:15

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Brunetka uśmiechnęła się łagodnie, a potem delikatnie ścisnęła jego dłoń.
-Naprawdę tak uważasz? Wiesz... Nie jestem jeszcze aż tak obeznana w tych wszystkich zaklęciach i ogólnie chyba znam ich mało.-mruknęła rozbawiona przeczesując włosy.
Nathaniel westchnął ciężko i pobiegł za nią.
-Hej poczekaj! Nie będę już więcej o nic pytał obiecuję!-krzyknął doganiając ją.
-Przepraszam... Po prostu chcę pomóc. Widzę, że coś się dzieje.-dodał.

Offline

 

#58 2016-04-11 22:08:07

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Pokiwał lekko głową, a potem zabrał jej swoją dłoń i wziął koszulę, którą założył i zaczął zapinać.
- Niewiele wiedźm potrafi leczyć i to tak szybko jak ty - stwierdził narzucając na siebie marynarkę.
- Chodźmy już, goście zaczną się zastanawiać gdzie zniknęliśmy - dodał wyciągając do niej ramię.
Olivia zatrzymała się i otarła szybko oczy.
- Niech cię to przestanie obchodzić, okej? To nie jest twoja sprawa. Ja nie jestem twoją sprawą. Nic o mnie nie wiesz i nie chcę żebyś wiedział - mruknęła krzyżując ręce na piersi.

Offline

 

#59 2016-04-11 22:17:28

Markuś

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14703
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Rosemarie;Nathaniel
Dziewczyna pokiwała lekko głową, a potem ujęła jego ramię i razem wyszli z pokoju kierując się do głównej sali.
-Swoją drogą... Jeszcze raz dziękuje, że obrobiłeś mnie przed Alexandrem. Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ty.-mruknęła lekko przygryzając wargi i delikatnie zaciskając dłoń na jego ramieniu. Cały czas była przez niego upokarzana.
Chłopak westchnął, a potem złapał ją za rękę i lekko zatrzymał.
-Ale ja chcę abyś była moją sprawą.-odparł i przejechał powoli kciukiem po jej skórze.
-Zrozum, że nie chcę zrobić ci żadnej krzywdy, ani nie mam złych zamiarów.-mruknął, a potem westchnął ciezko.
-Ale skoro tak bardzo ci przeszkadzam w takim razie powiedz, że mam odejść. Wtedy to zrobię i dam ci spokój.-dodał.

Offline

 

#60 2016-04-11 22:22:14

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 14631
Punktów :   

Re: Nadnaturalni

Adrien/Olivia

Chłopak uśmiechnął się lekko i pokręcił głową.
- Nie dziękuj. Nie mogę pozwolić żeby ten dureń krzywdził kogokolwiek. Szczególnie kogoś kto pomaga innym i tak ładnie się zachowuje w stosunku do innych ludzi - stwierdził.
Olivia zacisnęła zęby i spojrzała mu prosto w oczy. Czemu nie mogła mu po prostu powiedzieć żeby ją zostawił? Co ją powstrzymywało?
- Nic nie rozumiesz... Nie mogę się do ciebie przywiązać, nie mogę tak po prostu zaufać... Jestem nieśmiertelna, nie chcę przywiązywać się do ludzi, którzy kiedyś odejdą. Nie zrozumiesz tego, ale ja już to wiele razy przeżyłam - odparła cicho.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fani-fantastyki.pun.pl www.forumpetparty.pun.pl www.kaliscyfilolodzy.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.transeuro.pun.pl